اتفاقی که استقلالی‌ها را نگران کرده است/بعید است آبی‌ها موفق شوند
اتفاقی که استقلالی‌ها را نگران کرده است/بعید است آبی‌ها موفق شوند

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت آبی پوشان در آستانه شروع رقابتهای لیگ برتر اشاره کرد و گفت: تیم استقلال هنوز نفرات خود را به طور کامل جذب نکرده است. قرار بود از چهارشنبه تمرینات آغاز شود اما باز هم به دلیل کامل نبودن تیم، چند روزی به تأخیر افتاد. برای انجام […]

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت آبی پوشان در آستانه شروع رقابتهای لیگ برتر اشاره کرد و گفت: تیم استقلال هنوز نفرات خود را به طور کامل جذب نکرده است. قرار بود از چهارشنبه تمرینات آغاز شود اما باز هم به دلیل کامل نبودن تیم، چند روزی به تأخیر افتاد. برای انجام کارهای بدنی و هماهنگی تیمی به ۵۰ تا ۶۰ روز زمان نیاز است اما با شرایطی که استقلال دارد تنها باید در حدود یک ماه باقی مانده خود را به آمادگی کامل برسانده تا بتواند از ۲۱ مردادماه که لیگ شروع می‌شود، با قدرت مقابل حریفانش ظاهر شود.
وی افزود: هنوز وضعیت چند پست در استقلال مشخص نشده است. نفراتی هم که جذب شده اند، نمی‌توانند نقاط ضعف را به خوبی پوشش دهند. بنابراین امیدوارم ظرف دو سه روز آینده و تا قبل از شروع شدن رسمی تمرینات استقلال، بازیکنانی که قرار است به جمع آبی پوشان ملحق شوند، زودتر جذب شوند تا تمرین با تمام نفرات آغاز شود.
پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها تمریناتشان شروع شده است اما تنها تیمی که هنوز به طور کامل نفراتش در اختیار تیم نیستند، استقلال است. البته این که چه کسی و بر چه اساسی بازیکن جذب می‌کند، بر همه پوشیده است چون سرمربی که شناختی از تیم نداشت. کمیته فنی هم وجود ندارد که آنها در مورد جذب بازیکن نظر دهند اما با این تفاسیر امیدوار هستم بازیکنانی که جذب می‌شوند، بتوانند نقاط ضعف را پوشش دهند.
ورمزیار در مورد سکوت مدیر عامل باشگاه و انتقاد هواداران از این موضوع گفت: آجرلو مرد با تجربه‌ای در فوتبال است. او سال‌ها در تیم‌های مختلف مدیریت کرده اما باید بپذیریم کار در استقلال با دیگر تیم‌ها متفاوت است.
این پیشکسوت فوتبال استقلال ادامه داد: سکوت سردار باعث شده تا هواداران بیشتر از گذشته استرس و نگرانی تیمشان را داشته باشند. کاش آجرلو با هواداران شفاف صحبت می‌کرد و شرایط را به آنها می‌گفت تا آنها حداقل از نگرانی بیرون بیایند. درست است که مدیرعامل استقلال در سکوت کامل و به دور از حاشیه کارش را انجام می‌دهد اما خوب است گاهی هم با هواداران صحبت کند تا آنها بدانند در استقلال چه می‌گذرد.
وی در مورد جدایی وریا غفوری، تصریح کرد: هر کسی که برای استقلال زحمت می‌کشد قابل احترام است. روزی که مهدی رحمتی از استقلال رفت از همه خواستم احترام او را نگه دارند چون سال‌ها برای تیم استقلال زحمت کشید. وریا غفوری هم در سخت‌ترین شرایط اجازه نداد حاشیه‌ها به تیم ضربه بزند. او در چند بازی هم کاپیتان بود و هم سرمربی و هم تلاش می‌کرد هواداران را آرام کند.
پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا با این شرایط امیدی به موفقیت استقلال در لیگ بیست و دوم وجود دارد یا خیر؟ گفت: با این شرایط که هست، بعید می دانم استقلال موفق شود مگر در چند روز آینده بازیکنانی جذب شوند که در حد و اندازه استقلال هستند و بتوانند برای استقلال مفید باشند.

خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید