استقلال امیدوار به اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی باشد
استقلال امیدوار به اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی باشد

محسن گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: استقلال در طول این فصل با مشکلات زیادی مواجه شد. تغییر پی در پی مدیران عامل باشگاه، حذف از آسیا، مشکلات مالی و اشتباهات داوری به استقلال ضربات جبران ناپذیری زد. فکر می کنم این مشکلات برای استقلال تمام نخواهد […]

محسن گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: استقلال در طول این فصل با مشکلات زیادی مواجه شد. تغییر پی در پی مدیران عامل باشگاه، حذف از آسیا، مشکلات مالی و اشتباهات داوری به استقلال ضربات جبران ناپذیری زد. فکر می کنم این مشکلات برای استقلال تمام نخواهد شد.
وی افزود: استقلال به دلیل فشار زیاد مشکلات و حواشی که برایش بوجود آمد تا حدودی از قهرمانی دور شده است. شکست برابر پرسپولیس و تساوی برابر نفت آبادان فاصله این تیم را با سپاهان و پرسپولیس بیشتر کرد و حالا باید امیدوار باشد تا در دو هفته پایانی نتایج به گونه ای رقم بخورد که همه چیز به سود آبی ها تمام شود.
گروسی در ادامه گفت: با اینکه استقلال مشکلات زیادی داشت اما عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت. نتایج قابل قبولی گرفت اما در این هفته های پایانی شرایط آنقدر سخت شد که تمرکز از بین رفت و باعث شد استقلال نتواند از موقعیت های بدست آمده استفاده کرده و به برتری برسد.
مهاجم سابق آبی پوشان ادامه داد: البته جدای از مشکلات، بدشانسی گریبان استقلال را هم گرفت. و این تیم برابر صنعت نفت آبادان سه بار تیر دروازه حریف را لرزاند که اگر یکی از آنها به گل تبدیل می شد شرایط برای استقلال تفاوت زیادی پیدا می کرد.
وی در مورد بحث داوری و انتقادهایی که از قضاوت های هفته های پایانی صورت می گیرد گفت: در این فصل از شروع بازیها تا الان که به پایان لیگ نزدیک می شویم هر هفته مشکلات داوری وجود داشته، همه معترض هستند که قضاوت ها درست نیست و از اشتباهات داور متضرر شده اند.
این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: یکی از تیم هایی که بیشتر از همه ضرر کرد استقلال بود چندین پنالتی این تیم گرفته نشد که می توانست شرایط را رای استقلال تغییر دهد اما در مجموع امیدوارم در دو هفته پایانی لیگ قضاوت ها آنقدر عادلانه باشد که حقی از تیمی از بین نرود ضمن اینکه باید امیدوار باشیم برای فصل جدید سیستم VAR به فوتبال ما بیاید تا اشتباهات داوران ما با این سیستم به حداقل برسد.
وی در پایان و در خصوص دیدار روز جمعه استقلال برابر مس رفسنجان گفت: آبی ها باید این دیدار را با برد به پایان برسانند. شکست یا تساوی کار را برای آنها تمام خواهد کرد البته باید امیدوار باشند که اتفاقات غیر قابل پیش بینی در فوتبال برای سپاهان و پرسپولیس رخ دهد تا آنها همچنان امیدوار به هفته پایانی بروند. البته مس هم نمی خواهد مقابل هوادارانش بازنده باشد ولی استقلال اگر به دنبال قهرمانی است حتما باید این دیدار را با پیروزی به پایان برساند.