برابر کره ۵۰ درصد تیم را نداشتیم/بایک شکست به تیم ملی خرده نگیرید
برابر کره ۵۰ درصد تیم را نداشتیم/بایک شکست به تیم ملی خرده نگیرید

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۱۶ امروز سه شنبه نهم فروردین در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد و قضاوت «مینگ» از چین به مصاف تیم ملی لبنان رفت که این دیدار با برتری ۲ بر صفر قرمزپوشان میزبان به پایان […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۱۶ امروز سه شنبه نهم فروردین در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد و قضاوت «مینگ» از چین به مصاف تیم ملی لبنان رفت که این دیدار با برتری ۲ بر صفر قرمزپوشان میزبان به پایان رسید. سردار آزمون (۳۵) و علیرضا جهانبخش(۷۲) برای ایران گل زدند.
وحید امیری در مورد بازی نکردنش در این دیدار گفت: به خاطر مصدومیتی که داشتم و در بازی با کره تشدید شد با تشخیص کادر فنی در این دیدار استراحت کردم. امیدوارم با چند روز استراحت بتوانم برای پرسپولیس بازی کنم.
وی در مورد شکست برابر کره جنوبی نیز گفت: برابر کره ۵۰ درصد تیم ملی را همراه نداشتیم. خیلی از بازیکنانی که در مرحله مقدماتی تاثیرگذار بودند را به همراه نداشتیم. با این حال نمی تواند با این دلایل باخت را توجیه کرد. البته می توان در میان این همه پیروزی این یک شکست را به تیم ملی آوانس داد و خیلی به این شکست خورده نگرفت.