تحلیل های مغرضانه یکی از مصادیق جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت است
تحلیل های مغرضانه یکی از مصادیق جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت است

گناوه – ایرنا – معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در کنار وارونه نشان دادن واقعیت ها، پنهان کردن جلوه های امیدبخشی و یاس آفرینی در جوانان، تحلیل های مغرضانه یکی از مصادیق جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار رسول رحیمی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه اظهار داشت: همه ما در زمینه جهاد تبیین تکلیف مهمی برعهده داریم که مهم ترین اصل، لازمه و لزوم آن شناخت دشمن است.

وی افزود: زوایای جهاد تبیین بر شناخت دشمن با دو روش بصیرت نافذ و شجاعت و صلابت با دو عنصر عملی و علمی است.

معاون امور استان‌های سازمان پدافندغیرعامل کشور تصریح کرد: در این برهه، دشمنان علیه کشور ما جنگ ترکیبی در لایه های مهم به شکل آبشاری شروع کرده که تمرکز و قصد و جهت همه آنها بر محوریت کاهش آستانه تحمل و تاب آوری و خسته کردن مردم از نظام است.

وی با بیان اینکه تحلیل های مغرضانه یکی از مصادیق جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت است، گفت: در فوتبالی که مردم را شاد می کند، اینها نمی گذرند و حتی به رستوران و کافه ها پول می دهند تا شادی برای طرف مقابل کند.

رحیمی ادامه داد: وارونه نشان دادن واقعیت ها، پنهان کردن جلوه های امیدبخشی، یاس آفرینی در جوانان، بزرگ نشان دادن عیوب و کوچک شماردن پیشرفت های بزرگ علمی ، ایران هراسی و عملیات روانی و حمایت از نافرمانی های مدنی، تخریب شخصیت ها، از مصادیق مهم دشمن در جنگ ترکیبی است که همه آنها را امروز لمس می کنیم.

 تحلیل های مغرضانه یکی از مصادیق جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت است

معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور افزود: دامن زدن به اختلافات های مذهبی، قومی و زبانی، ترویج و الگوسازی از سبک غربی، سرکوب هویت و هنجارهای اسلامی، تهاجم سایبری ، ایجاد نارضایتی و بی اعتمادی در مردم، متزلزل سازی وحدت ملی و تخریب هدفمند فرهنگ و هویت اسلامی از دیگر مصادیق جنگ ترکیبی به شمار می رود.

وی ادامه داد: اینها که داعیه دیپلماسی و عدالت، زن و آزادی می زنند، می خواهند مردم ما را فریب دهند چرا که از یک طرف تحریم های شدید ظالمانه روا می دارند و از سویی دیگر حرف از آزادی ملت ایران می دهند.

رحیمی اظهارداشت: ضروری است مسئولان محلی و ملی، پیشرفت ها و دستاوردهای نظام و انقلاب و خدماتی که در اقصی نقاط کشور انجام شده را به جامعه و نسل کنونی بیان کنند.

وی با اعلام این که باید مراقب خانواده و کارمندان و دوستان باشید تا در دامن دشمن گرفتار نشوند، گفت: دشمن می خواهد به امنیت پایدار کشور خدشه وارد کند هرچند این ملت مقاوم ایستاده است.

معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، پدافند غیرعامل یک اصل، نه برای مقطع خاص بلکه برای همه زمان‌ها است که مصون سازی و صیانت از دارایی دستگاه‌های اجرایی از مهمترین وظایف آن است.

وی ادامه داد: طرح جامع پدافند غیرعامل به عنوان نقشه راه، برای همه استان‌های کشور تهیه شده است و دستگاه‌های مختلف باید به وظایف خود در این طرح توجه ویژه داشته باشند.

فرماندار گناوه گفت: مردم متدین این شهرستان همواره از نظام و انقلاب و ولایت پشتیبانی و حمایت کرده اند و تقدیم ۲۳۰ شهید در دوران دفاع مقدس از افتخارات و کارنامه درخشان منطقه است.

 تحلیل های مغرضانه یکی از مصادیق جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت است

محمدتقی صفری افزود: نیاز است اعضا شورای اداری این شهرستان در خصوص مسائل سخت افزاری و نرم افزاری پدافند غیرعامل بسیار حساسیت و دقت لازم داشته باشند.

رئیس شورای اداری گناوه از مسئولان ادارات این شهرستان خواست نسبت به خودمراقبتی و حفاظتی و امنیتی حوزه های کاری خود دقت و اهتمام جدی ورزند.