حمایت ماجدی ازسرمربی تیم ملی فوتبال و برنامه ریزی برای جام‌جهانی
حمایت ماجدی ازسرمربی تیم ملی فوتبال و برنامه ریزی برای جام‌جهانی

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این نشست، طرفین درباره وضعیت تیم ملی جهت دیدار با کره جنوبی که چهارم فروردین ماه برگزار می‌شود، تبادل نظر کردند. در این نشست صمیمانه، دراگان اسکوچیچ درباره روند طی شده جهت صعود تیم ملی به جام جهانی موضوعات مورد نظر خودش و […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این نشست، طرفین درباره وضعیت تیم ملی جهت دیدار با کره جنوبی که چهارم فروردین ماه برگزار می‌شود، تبادل نظر کردند.
در این نشست صمیمانه، دراگان اسکوچیچ درباره روند طی شده جهت صعود تیم ملی به جام جهانی موضوعات مورد نظر خودش و ارزیابی از وضعیت پیشرو را بیان کرد.
در ادامه میرشاد ماجدی با حمایت قاطع از کادر فنی و عملکرد آن، عنوان داشت که بایستی بعد از برگزاری بازی با لبنان، برنامه‌ریزی مفصل و جامعی جهت حضور در جام جهانی قطر صورت بگیرد.
سرپرست فدراسیون فوتبال اظهار امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی کادر فنی، بتوان شاهد رقم خوردن نتایج تاریخی در جام جهانی قطر شد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی در سئول و لبنان در مشهد به ترتیب در چهارم و نهم فروردین ماه ۱۴۰۱ در حالی به میدان می‌رود که صعود خود را پیش از این بازی‌ها به جام جهانی ۲۰۲۲ قطعی کرده است.