خرید تضمینی گوجه فرنگی با سرعت بیشتری انجام شود
خرید تضمینی گوجه فرنگی با سرعت بیشتری انجام شود

بوشهر- امام جمعه آبدان گفت: انتظار می‌رود که دولت خرید تضمینی گوجه فرنگی را با سرعت بیشتری انجام دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمود کارگر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته آبدان اظهار داشت: ایران اسلامی از روز اول تا به امروز ذره‌ای از شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عقب نشینی نکرده است و پایبند به این شعار همیشگی بوده است.
وی یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران بر اساس مردم سالاری دینی تا به امروز به قله‌های پیشرفت و آبادانی بسیار نزدیک شده است و دشمنان بدانند که به هیچ وجه نمی‌توانند با تولید محتوای پوچ با تولید موانع مختلف این اقتدار ملی و اسلامی را از این مردم بگیرند.
کارگر تصریح کرد: سازمان‌های مختلف درون سازمان‌های مختلف شعبه‌هایی مختلف به عنوان یک ساختار ایجاد کردند اما پشت این سازمان‌ها یک گرگ کمین کرده است و شورای حقوق بشر که در سازمان ملل تشکیل داده اند برای این است که بتوانند دفاع از حقوق بشر کنند.
وی افزود: آنها امروزه در پشت حقوق بشر به جنگ با بشریت آمدند و مدعیان حقوق بشر امروزه مدام ما را تحریم می‌کنند و تجهیزات پزشکی مصداق نبض حقوق بشر است و مصداق تروریسم بهداشت و درمان است که توسط آنها علیه ملت ما انجام شده است.
خطیب نماز جمعه آبدان به مسئله تعرفه گوجه فرنگی و مشکلات کشاورزان پرداخت و افزود: کشاورزان بخش به صورت قراردادی کار می‌کنند و این قشر صاحب زمین و آب شیرین کن نیستند و این قشر بازیار هستند.
حجت الاسلام کارگر افزود: دولت خرید تضمینی گوجه فرنگی را با سرعت بیشتری انجام دهد تا یک پویایی اقتصادی و ثبات خوب در بازار برسیم.
امام جمعه آبدان با اشاره به اینکه در بخش آبدان حافظان کل قرآن داریم افزود: مؤسسات قرآنی معراج و بشری توانسته است ۲۰ نفر از حافظ قرآن را تربیت کند که این مایه افتخار برای بخش آبدان است.
کارگر ادامه داد: حفظ قرآن کریم تضمین کننده بصیرت و خنثی کننده دسیسه خناسان و زیر بنای همه کارهای فرهنگی است و جامعه قرآنی آبدان از محور اصلی ترین و تفکر در قرآن و افزایش بهره وری فرهنگی قرآنی غافل نباشیم.
امام جمعه آبدان ضمن تقدیر از خیران قرآنی بیان داشت: خیران قرآنی در این زمینه کمک و تشویق کنند.
کارگر از شهردار، شورای اسلامی و دهیاران بخش آبدان خواست که بودجه‌های فرهنگی که در اختیار دارند در جهت اعتلای فرهنگ قرآنی بر اساس یک مدیریت کارآمد و نتیجه بخش حمایت کنند.