رفع مشکلات پرورش‌دهندگان دام و طیور استان بوشهر با جدیت دنبال شود
رفع مشکلات پرورش‌دهندگان دام و طیور استان بوشهر با جدیت دنبال شود

بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات پرورش‌دهندگان دام و طیور استان بوشهر با جدیت دنبال شود.

عبدالکریم جمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: فعالان حوزه دام و طیور استان بوشهر با مشکلات و چالش‌هایی روبرو هستند که باید برای رفع مشکلات آنها از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.
وی اضافه کرد: به منظور گره گشایی از مشکلات تولیدکنندگان استان بوشهر همه توان خود را به کار گرفته و در وزارتخانه‌ها و نهادهای مختلف برای رفع مشکلات آنها تلاش می‌کنیم.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از پیگیری مشکلات پرورش دهندگان دام و طیور استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در دیدار با معاون وزیر جهاد کشاورزی این مسائل پیگیری شد.
وی خاطرنشان کرد: نشست پیگیری مشکلات پرورش دهندگان دام و طیور حوزه انتخابیه در دیدار با معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی برای در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
جمیری افزود: یکی از پرورش دهندگان طیور در این نشست به نمایندگی از سایر فعالان این صنعت در استان بوشهر مشکلات خود را با معاون وزیر جهاد کشاورزی در میان گذاشت و مهندس دماوندی نژاد نیز دستورات مقتضی در این خصوص صادر کرد.