فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در بوشهر تقویت می‌شود
فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در بوشهر تقویت می‌شود

بوشهر- رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر بوشهر از آمادگی شورای شهر برای توسعه همکاری با حوزه علمیه شهر بوشهر در حوزه آموزش و پژوهش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شورای شهر بوشهر، شهناز پولادی در نشست مرکز پژوهش‌های شورا با مدیر و جمعی از اساتید حوزه علمیه برادران و بانوان بوشهر اظهار داشت: باید از ظرفیت بسیار خوب علمی، تحقیقاتی و پژوهشی حوزه علمیه بهره برداری شود و حلقه اتصالی بین شورا و شهرداری در زمینه مسائل علمی، پژوهشی و فرهنگی به وجود بیاید.
وی افزود: با حضور شورای ششم، مرکز پژوهش‌های شورا با رویکرد جدید، فعالیت خود را با تصویب شیوه نامه مرکز پژوهش و مطالعات شهرداری بندر بوشهر آغاز کرده است.
وی افزود: مرکز پژوهش‌های شورای شهر بوشهر با ارائه راهکارهای مناسب در راستای پاسخگویی به نیازهای مدیریت شهری، استفاده از نظرات متخصصان، صاحب نظران و عالمان حوزه و دانشگاه را در تحقق توسعه مدیریت شهری حائز اهمیت دانست.
پولادی خاطر نشان کرد: عالمان دینی جایگاه ویژه ای در گسترش ارتباطات با مردم دارند و ما آمادگی داریم که از ظرفیت‌های بسیار خوب مدارس حوزه علمیه در جهت تبیین استفاده شود.