مخالفت اسکوچیچ با یک بازی بیشتر برای تیم ملی در «فیفادی»
مخالفت اسکوچیچ با یک بازی بیشتر برای تیم ملی در «فیفادی»

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران آخرین وضعیت انجام بازی‌های تدارکاتی تیم ملی را در فیفادی پیش رو تشریح کرد: * از ۲۰ یا ۲۱ شهریور اردو را شروع می‌کنیم، اسکوچیچ می‌خواست بازی‌های لیگ ۱۹ شهریور تمام و اردوی تیم ملی بیستم شروع بشود. طبق برنامه قبل، اردو بیست و […]

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران آخرین وضعیت انجام بازی‌های تدارکاتی تیم ملی را در فیفادی پیش رو تشریح کرد:
* از ۲۰ یا ۲۱ شهریور اردو را شروع می‌کنیم، اسکوچیچ می‌خواست بازی‌های لیگ ۱۹ شهریور تمام و اردوی تیم ملی بیستم شروع بشود. طبق برنامه قبل، اردو بیست و یکم با بازیکنان داخلی شروع می‌شود تا روز بیست و ششم که اسکوچیچ بازی تدارکاتی خواست. با مهدی مهدوی کیا صحبت کردم تا یک بازی خوب با تیم امید داشته باشیم و بیست و هفتم به سمت اتریش پرواز کنیم.
* بقیه بازیکنان (لژیونرها) ۲۸ شهریور که روز اول فیفادی است به ما اضافه می‌شوند. اول مهر، نخستین بازی ما است. سنگال بازی دوم ما و روز پنجم مهر است که قراردادش امضا شده. این بازی قطعی شده و در کشور اتریش برگزار می‌شود. برای بازی نخست هم در مراحل پایانی هستیم که قراردادش طی یکی دو روز آینده امضا می‌شود.
* حریفان ما با بازیکنان اصلی می آیند. این بازی‌ها در فیفادی است و تیم‌ها با تمام بازیکنانشان می آیند. این بازی‌ها خیلی خوب و قوی خواهد بود.
* قرار نبود درباره اروگوئه صحبت شود ولی دیگر همه می‌دانند. هماهنگی این مسابقه در مراحل پایانی است. با اینکه قرار است پولی هم به این تیم‌ها بدهیم، با مشکل مواجه هستیم چون تحریم هستیم و تیم‌ها نمی‌توانند مستقیم پول بگیرند. انتخاب کردن بازی برای تیم‌های دیگر به مراتب آسان‌تر است ولی برای ما واقعاً سخت است. ان شاءالله قرارداد اروگوئه هم امضا بشود و روز اول مهر بازی کنیم.
* قرار بود یک بازی هم روز اول فیفادی بگذاریم که اسکوچیچ مخالفت کرد و گفت فشار زیادی به بازیکنان می‌آید.