مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر:معلمان عمار نظام  در جهاد تبیین باشند
مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر:معلمان عمار نظام  در جهاد تبیین باشند

گناوه آنلاین؛ مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر گفت:  نظام و رهبری نیاز به عمار دارد و امروز  فرهنگیان و معلمان باید عمار ولی امر مسلمین در جهاد تبیین باشند.

به گزارش ایرنا، علی موحدی چهارشنبه شب در آیین تکریم و معارفه رئیس آموزش و پرورش شهرستان گناوه در تالار بهزاد افزود: دشمن می خواست جای بعضی از عناوینی را عوض کند و گفتند مدافعان فلان و فلان ، منتهی جهاد تبیین ملت اجازه نداد که این عنوان عوض شود و همان مدافعان حرم باقی ماند که اینجا باید بفهیم این جهاد چقدر موفق و موثر بوده است.

وی بیان کرد: در نظام خیلی ها خواستند حق و باطل ، جلاد و شهید، ظالم و مظلوم را با هم عوض کنند اما جهاد تبیین به آنها اجازه نداد چنین اتفاقی بیافتد.

وی ادامه داد: معلمان نسبت به همه اقشار اولی تر هستند که با لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب، درجهاد تبیین بویژه برای نسل نوجوان و جوان که  در اختیار ما هستند،

 نقش موثری باید  ایفا کنیم.

موحدی  با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند معلمان ، افسران سپاه پیشرفت کشور  هستند، گفت: ایشان افق را چگونه دیدند که با این تعبیر از ما یاد کردند و این کلید واژه را بکار بردند،  برای اینکه آن معلمی  که می خواهد دانش آموز تراز را بسازد و تربیت کند در یک جنگ نابرابر قرار دارد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر  افزود: معلمی که کارش انسان سازی است باید بداند و می داند که رهبرمعظم انقلاب تعابیری که بکار می برند پشت آنها فلسفه و منطق است.

وی اظهارداشت:  معلم که افسر سپاه پیشرفت کشور است باید در یک جنگ و جهاد شرکت کند که آن جهاد تبیین است.

                                                                                       

مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر:معلمان عمار نظام  در جهاد تبیین باشند

موحدی افزود: دشمنان از جنگ سخت ، زمین بازی را به فضای سایبری عوض کرده و با راه انداختن جنگ روانی به دنبال آشوب خیابانی است تا نظام را  به چالش بکشد و ما معلمان نباید اجازه دهیم ، فرزندان عزیز ایران اسلامی در این جابجایی زمین بازی و جنگ از جهاد سخت به نرم به موفقیت دست یابد.

وی گفت: دشمنان در حوزه جنگ سخت هیچ موفقیتی به دست نیاوردند  و به جنگ نرم  با تمام ظرفیت ها پای کار آمده است و وظیفه معلمان مقابله با این ترفند باید باشد.

وی اظهارکرد: معلمان در همه دوره های انقلاب نقش خود را بخوبی ایفا کردند و هرگاه نیاز به آنها بوده انقلابی وارد شدند که نمونه آن حضور در جبهه های حق علیه باطل و دوران کرونا است.

وی افزود: معلمان در دوران کرونا اجازه نداند تا چراغ دانش خاموش شود و آن را روشن نگه داشتند.

                                          مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر:معلمان عمار نظام  در جهاد تبیین باشند

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با قدردانی از زحمات چندین ساله مدیر سابق آموزش وپرورش گناوه گفت: در این جلسه امانت نظام تعلیم  و تربیت  را از شخصیتی که  اخلاق مداری و مردم داریش الگو است به فرد دیگری که از بدنه آموزش و پرورش تحویل می دهیم.

وی اظهارداشت: مدیر جدید آموزش وپرورش پرورش گناوه حرمت و کرامت انسانی معلمان و فرهنگیان را در برنامه کاری خود قرار دهد و از همه ظرفیت نیروهای انسانی این مجموعه استفاده کند و یک برنامه ۴ ساله برمبنای سند تحول بنیادین که در افق ۱۴۰۴ مدرسه تراز انقلاب اسلامی است،  تدیون کند.

فرماندارگناوه هم  با بیان اینکه معلمان امانتدار و تربیت دهنده فرزندان جامعه هستند، گفت: تفکر و راهبرد دشمن در برهه کنونی تغییر یافته و اعتقادات و باورهای ما را که مبتنی بر ایمان، ایثار ، وحدت ، بصیرت و ولایت فقیه است، نشانه رفته است که باید همه آحاد جامعه از جمله سربازان علم و دانش و تهذیب فرهنگیان اجازه ندهیم به اهدافشان نایل شوند.

محمدتقی صفری از زحمات مخلصانه مدیر سابق آموزش و پرورش تقدیر کرد و افزود: مدیر جدید از تیم کارآمد و انقلابی و دلسوز در این مجموعه استفاده کند.

امام جمعه گناوه گفت: شغل معلمی مقدس ترین شغل ها است و امانت بسیار سنگینی بر عهده این قشر فرهیخته است.

                                                                              مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر:معلمان عمار نظام  در جهاد تبیین باشند

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: مدیر سابق آموزش وپرورش با درایت و تدبیر و کارآرایی ، گام های مهمی در رفع مسایل و مشکلات این مجموعه از جمله در ایجاد زیرساخت های سخت و نرم افزاری برداشت و خدمات ایشان ارزشمند و ماندگار خواهد ماند.

وی با بیان اینکه ، خانواده ها نباید ارتباط خود را با مدرسه قطع کنند، گفت: خانواده ها باید مدرسه را خانه دوم فرزندان خود بدانند و اگر ارتباط خود را قطع کردند، با آسیب های جدی روبرو خواهیم شد.

در این آیین ضرغام مردانی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش گناوه معرفی و از زحمات چندین ساله اسکندر احمدی مدیر سابق تقدیر و جوایزی به ایشان اهدا شد.