مشکلی برای تأمین کالای اساسی در بوشهر نداریم/نظارت مستمر بر بازار
مشکلی برای تأمین کالای اساسی در بوشهر نداریم/نظارت مستمر بر بازار

بوشهر- فرماندار شهرستان بوشهر از نظارت مستمر بر بازار خبر داد و گفت: مشکلی برای تأمین کالاهای اساسی و موجودی بازار در بوشهر نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح رحیمی یکشنبه‌شب در بازدید از بازار بوشهر اظهار داشت: با بازدیدهای مستمر تلاش می‌شود که زمینه ایجاد آرامش در بازار و تأمین نیازهای مردم فراهم شود.
وی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی با توجه به ثبات نسبی وضعیت بازار و همچنین عدم مشکل در تأمین کالاهای اساسی هرگونه افزایش بی رویه قیمت و کم فروشی را با جدیت دنبال و برخورد خواهیم کرد.
فرماندار بوشهر تصریح کرد: با توجه به مشکلات معیشتی و لزوم نظارت هر چه بیشتر بر بازار شخصاً به همراه رؤسای ادارات مرتبط با حضور در سطح بازار ضمن گفتگو با فروشندگان و مشتریان مشکلات و کمبودها و گلایه مندی های آنان را برطرف خواهیم کرد.
وی افزود: در بحث تأمین کالاهای اساسی و موجودی بازار مشکلی نداریم و اگر توزیع مناسب در سطح شهر انجام شود با افزایش قیمت مواجه نخواهیم شد که در این مقوله وظیفه نظارت صنعت و معدن و اتاق اصناف مهم خطیر است.
در این بازدیدهای مستمر فرماندار به همراه رؤسا و مدیران ادارات مختلف موضوعات مربوط به حوزه بازار و به صورت میدانی بر وضعیت بازار و فروش محصولات و خرید مشتریان نظارت و بازرسی می‌کنند.