نظرات و پیشنهادات نخبگان در پیشرفت شهرستان دشتی استفاده می‌شود
نظرات و پیشنهادات نخبگان در پیشرفت شهرستان دشتی استفاده می‌شود

بوشهر- فرماندار دشتی با بیان اینکه روند سرمایه گذاری در شهرستان تسهیل می‌شود، گفت: از نظرات و پیشنهادات همه نخبگان و صاحب نظران در جهت پیشرفت شهرستان استفاده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی بحرانی چهارشنبه شب در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی با بیان اینکه رسانه زبان گویای مردم است، اظهار داشت: دغدغه شما دغدغه مردم است و مدیران باید اهتمام جدی به این موضوع داشته باشند.
فرماندار دشتی افزود: اگر می‌خواهیم شهرستان توسعه یافته و پرآوازه داشته باشیم همه باید کنار هم قرار بگیریم.
وی گفت: باید روند بروکراسی در ادارات برای سرمایه گذاران تسهیل کنیم.
بحرانی ادامه داد: هر که دل در گرو شهرستان و نظام دارد برای توسعه شهرستان خارج از تفکرات سیاسی از هیچ تلاشی دریغ نورزد و ما از نظرات آنها استفاده می‌کنیم.
وی با بیان اینکه اعتبارات دولتی جوابگو نیازهای شهرستان نیست، گفت: شهرداران باید به سمت درآمدها پایدار حرکت کنند.
بحرانی با تاکید بر اینکه متکی به اعتبارات دولتی نیستیم، ادامه داد: با توجه به شرایط کشور باید به سمت سرمایه گذاری برویم و زمینه حضور آنها در شهرستان فراهم کنیم.
وی اضافه کرد: شهرستان ظرفیت‌های خوبی در حوزه گردشگری، دریا، صنعت، شیلات و کشاورزی دارد که باید آنها را احیا کنیم.
بحرانی خاطر نشان کرد: چالش آب در سال‌های آینده بیشتر خواهد بود و بیشترین مصرف در زمینه کشاورزی است که باید به سمت کشت‌های کم آب بر برویم و کشت‌های گلخانه‌ای در شهرستان توسعه بدهیم.
فرماندار دشتی با اشاره به اینکه در حال حاضر اتحاد، همدلی در راستای خدمت به مردم و توسعه شهرستان مهمترین برنامه در شهرستان است، گفت: تغییر مدیران در دستور کار قرار دارد ولی این دلیل نمی‌شود که آنها کار نکنند، مدیر تا آخرین روزی که مسئولیت دارد باید برای مردم خدمت کند.
فرماندار دشتی خاطر نشان کرد: هیچ سند چشم اندازی در شهرستان تدوین نشده و ما این برنامه را در دستور کار قرار دادیم و خدمت به همه نقاط شهرستان در دستور کار قرار دارد.