نمایشگاه توانمندی‌های بانوان کارآفرین درگناوه برپا شد
نمایشگاه توانمندی‌های بانوان کارآفرین درگناوه برپا شد

گناوه- نمایشگاه توانمندی‌های بانوان کارآفرین گناوه به مناسبت هفته ملی مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار گناوه ظهر دوشنبه در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته ملی مهارت اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده سازمان فنی و حرفه‌ای با راه اندازی رشته‌های متناسب با جغرافیای شهر و بازار کار، آموزش‌های خوبی بر اساس توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها به کارآموزان ارائه شده است.
محمدتقی صفری افزود: محصولات ارائه شده در این نمایشگاه بر اساس الگوهای خاص دینی و سنتی طراحی و این توانمندی‌ها ارائه شده است.
وی با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات برگزارکنندگان و تولیدکنندگان این نمایشگاه افزود: اراده و همت این بانوان در ایجاد کارآفرینی و تولیدات و رونق کسب و کار و اشتغال قابل تقدیر است.
فرماندار گناوه گفت: دولت از رونق اشتغال خانگی و کارآفرینی استقبال می‌کند و در این زمینه برنامه ریزی هایی انجام شده تا بتواند در بخش خانگی اشتغال ایجاد کند.

صفری بیان کرد: ما نیز در این شهرستان در بخش تسهیلات و خدمات موردنیاز آنچه که شایسته تولیدکنندگان باشد با برنامه ریزی هایی که صورت خواهد گرفت حمایت خواهیم کرد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران گناوه گفت: نمایشگاه توانمندی‌های بانوان کارآفرین گناوه به مناسبت هفته ملی مهارت در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان برپا شده است.

مدینه عسکری افزود: نمایشگاه صنایع دستی و هنری کارآموزان کارگاه‌های آموزشی دولتی و خصوصی باهدف توسعه کارآفرینی در این مرکز در چندین غرفه با ارائه محصولاتی در زمینه‌های مختلف صنایع دستی، هنری، هنرهای تجسمی و غذایی دایر شده است.
وی گفت: در این شهرستان ۴ کارگاه آموزشی دولتی و ۱۱ مرکز خصوصی فنی حرفه‌ای وجود دارد که این مرکز از آنها حمایت و به آنها مشاوره ارائه می‌دهد.