هر داوری برای دربی بگذارند احترام می‌گذاریم/ واکنش به قوانین جدید
هر داوری برای دربی بگذارند احترام می‌گذاریم/ واکنش به قوانین جدید

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص صعود این تیم به فینال جام حذفی و تکرار قهرمانی لیگ در جام حذفی برای یحیی گل محمدی گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تیم در کمال آرامش کارش را انجام بدهد. اگر خدا بخواهد قطعاً اتفاقات خوبی رخ می‌دهد. وی در خصوص اشتباهات داوری […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص صعود این تیم به فینال جام حذفی و تکرار قهرمانی لیگ در جام حذفی برای یحیی گل محمدی گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تیم در کمال آرامش کارش را انجام بدهد. اگر خدا بخواهد قطعاً اتفاقات خوبی رخ می‌دهد.
وی در خصوص اشتباهات داوری که اعتراض استقلال و بعضی از باشگاه‌های دیگر را به دنبال داشته است تاکید کرد: من کارشناس داوری نیستم که اظهارنظر کنم. مباحث کارشناسی نشان داد ما حتی در هر سه جدول (با احتساب اشتباهات داوری) اول شدیم و برایمان فرقی نمی‌کند. شاید یک تیم نفع ببرد و یک تیم ضرر کند. این جزو اشتباهات فوتبال است. نمی‌شود گفت مسابقه‌ای بدون اشتباه داوری برگزار می‌شود. باید زیرساخت را برای داوران فراهم کنیم.
معاون باشگاه پرسپولیس در واکنش به درخواست استقلالی‌ها برای قضاوت داور خارجی در فینال و موضع پرسپولیس تصریح کرد: در جایگاهی نیستیم که در مورد داوری اظهارنظر کنیم. هر داوری برای دربی انتخاب بشود، احترام می‌گذاریم و بازیکنان بازی خودشان را انجام می‌دهند.
وی درباره قوانین جدید نقل و انتقالات فوتبال ایران که انتقاداتی را از سوی رسانه‌ها به دنبال داشته است، اظهار کرد: من در جلسه مدیران به عنوان نماینده پرسپولیس شرکت کردم. صحبت‌های خوبی شد. یکسری از بندها عملیاتی است و یکسری‌ها نیست. بعضی موارد که به ذهنمان می‌رسید را انتقال دادم. هنوز کامل نشده است. قرار است نظرات باشگاه‌ها را بگیرند.
محمدی در پاسخ به این سئوال که آیا باشگاه پرسپولیس اعتراضی روی بند خاصی داشته است؟ گفت: هنوز به ما ابلاغ قانونی نشده است. یکی از مواردی که به هوشنگ نصیرزاده گفتم، در مورد بازیکنان خارجی بود که اگر ۶۰ درصد بازی‌ها را بازی نکند، یک سهمیه برای فصل بعد کم می‌شود. چون ۱۱ بازیکن به زمین می‌روند این به جوانان خودمان لطمه می‌زند. میانگین سنی بازیکنان ما در فصل گذشته ۲۷.۵ است که آمار خوبی نیست و لیگ پیری داریم. اگر خارجی‌ها بازی کنند و فرصت به بازیکنان ایرانی نرسد، بازیکنان جوان خودمان ضرر می‌کنند. این نظر شخصی من در آن جلسه بود.
معاون باشگاه پرسپولیس که با برنامه «ورزشگاه» گفتگو می‌کرد درباره تعداد تماشاگران دربی ۱۰۱ گفت: در جلسه شورای تامین حاضر شدم. چیزی که آن روز صحبت شد و با توجه به فک طبقه دوم احتمالاً حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار نفر شاید هم بیشتر به ورزشگاه بیایند. امیدوارم بین ۳۰ تا ۳۵ هزار تماشاگر بیایند.
محمدی با بیان اینکه تقسیم بندی سکوهای ورزشگاه آزادی در همه دربی‌ها ۵۰ – ۵۰ بوده است، تاکید کرد: ما در بازی آخر جام حذفی میهمان بودیم و قاعدتاً باید در فینال میزبان باشیم. هزینه‌های برگزاری در این صورت با پرسپولیس خواهد بود اما بلیت فروشی و تبلیغات کنار زمین هم به پرسپولیس می‌رسد.