چرا سخنگوی فدراسیون فوتبال به «مردم» و «رسانه‌ها» واقعیت را نگفت؟
چرا سخنگوی فدراسیون فوتبال به «مردم» و «رسانه‌ها» واقعیت را نگفت؟

به گزارش خبرنگار مهر، نشست اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال روز سه شنبه برگزار شد و در حالی که مشخص بود محور اصلی صحبت اعضا در مورد تعیین تکلیف سرمربی و حضور کارلوس کی روش به جای دراگان اسکوچیچ خواهد بود اما احساس اصولی که سخنگوی این فدراسیون است در گفتگویش با رسانه‌ها منکر صحبت […]

به گزارش خبرنگار مهر، نشست اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال روز سه شنبه برگزار شد و در حالی که مشخص بود محور اصلی صحبت اعضا در مورد تعیین تکلیف سرمربی و حضور کارلوس کی روش به جای دراگان اسکوچیچ خواهد بود اما احساس اصولی که سخنگوی این فدراسیون است در گفتگویش با رسانه‌ها منکر صحبت در مورد کی روش شد!
اصولی در جمع خبرنگاران حاضر مقابل فدراسیون فوتبال درباره حضور کارلوس کی روش در تیم ملی گفت: «بحثی در این مورد نشد. درباره همه تیم‌های ملی بحث و گفتگو شد اما در این خصوص بحثی انجام نشد.»
پرسش از احسان اصولی به عنوان سخنگوی فدراسیون فوتبال و عضو هیأت رئیسه این است که چرا با وجود مطرح شدن ماجرای کی روش و صحبت در مورد او به مردم و رسانه‌ها دروغ گفتید؟ آیا در سایر موارد هم اینگونه سخنگویی می‌کنید؟ چطور باید اهالی رسانه و مردم سایر حرف‌ها و اطلاع رسانی‌های شما را بپذیرند و بدانند که درست و راست می‌گوئید؟
اصولی باید در مورد این اظهار نظر که فاصله زیادی با واقعیت داشت توضیح بدهد و بگوید که چرا در مورد حضور کی روش دروغ گفت. چه کسی به او گفته بود که بگوید بحثی در مورد کی روش نشد؟
در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت بعد از نشست هیأت رئیسه به طور رسمی اعلام شد کی روش جایگزین اسکوچیچ در تیم ملی شده است!