۱۹ پروژه بهداشتی و درمانی در استان بوشهر افتتاح و اجرا می شود
۱۹ پروژه بهداشتی و درمانی در استان بوشهر افتتاح و اجرا می شود

بوشهر- استاندار بوشهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۹ پروژه شاخص بهداشتی و درمانی با سرمایه گذاری سه هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده شنبه شب در نشست هماهنگی سفر رئیس جمهور به استان بوشهر (حوزه بهداشت و درمان) اظهار داشت: استان بوشهر آمادگی کاملی برای استقبال از رئیس جمهور را دارد و امیدوارم همانند سفر سال گذشته، برکات ارزشمندی در بر داشته باشد.
وی از برپایی ۲ اجتماع عمومی با حضور رئیس جمهور در استان بوشهر خبر داد و افزود: در این سفر، در شهرهای بوشهر و خورموج، ۲ اجتماع عمومی پیش‌بینی شده است.
استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: شهرستان‌های دیگر استان نیز خواستار تجمعات مردمی بودند که به دلیل فرصت کوتاه سفر، امکان پذیر نیست.
محمدی‌زاده با بیان اینکه درخواست‌های مردمی برای حضور در مراسم عمومی رئیس جمهور زیاد است، تصریح کرد: ان‌شاءالله در سفرهای بعدی، شهرستان‌های بیشتری از حضور دکتر رئیسی بهره ببرند.
وی اضافه کرد: البته با برنامه‌ریزی صورت گرفته، وزرا و اعضای دولت در شهرستان‌های مختلف استان حضور پیدا می‌کنند و نسبت به رفع دغدغه‌های مردم اهتمام می‌ورزند.
استاندار بوشهر با بیان اینکه پروژه‌های ارزشمندی در این سفر، افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند اضافه کرد: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۹ پروژه شاخص در حوزه بهداشت و درمان با سرمایه‌گذاری بیش از سه هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال از جمله این پروژه‌ها است.