تیم فوتبال خیبرخرم آباد با پیروزی پرگل برابر حریف خود صعود به لیگ برتر را در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ دسته اول قطعی کرد اما رقابت فجرسپاسی و چادرملو به هفته آخر کشیده شد.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های هفته سی و سوم لیگ دسته اول فصل جاری فوتبال کشور عصر امروز چهارشنبه ۱۶ خردادماه سال جاری در حالی پیگیری شد که دیدار تیم‌های فوتبال سایپا و نفت و گاز گچساران از ساعت ۱۹ آغاز شد تا آنها ۴۵ دقیقه زودتر از سایر بازی‌های حساس هفته به مصاف یکدیگر رفته و دنبال کسب امتیاز باشند.
سایپا در دیدار خانگی امروز خود موفق به کسب پیروزی دو بر یک مقابل نماینده گچساران شد تا جایگاه پنجم را برای خود قطعی کند اما نارنجی‌پوشان که در نیم فصل اول مدعی صعود به لیگ برتر بودند هیچ شانسی در هفته‌های پایانی برای تحقق این امر نداشتند.
در دیگر دیدارهای حساس هفته خیبر خرم آباد در حضور پرشور تماشاگران خانگی خود توانست بردی پرگل را داشته باشد تا صعود خود به لیگ برتر را با طرفداران لرستانی جشن بگیرد. این در حالی است که رقابت بین چادرملو فجر شهید سپاسی برای کسب دومین سهمیه صعود به لیگ برتر در فصل آینده همچنان ادامه دارد.
نتیجه بازی‌های امشب در هفته سی و سوم لیگ دسته اول به شرح زیر است:
* سایپا ۲ – نفت و گاز گچساران یک * شهرداری آستارا ۳- شهر راز شیراز صفر ۲ * خیبر خرم آباد ۴- آریو اسلامشهر یک * استقلال آبی پوش ملاثانی صفر – مس شهر بابک صفر * خوشه طلایی صفر – داماش گیلان ۳ * فجر سپاسی ۳ – مس سونگون صفر * دریا بابل ۳ – پارس جنوبی جم یک * شاهین بندر عامری صفر – چادرملو اردکان صفر * مس کرمان ۲- نفت مسجدسلیمان یک
‌ ‌

کد خبر ۶۱۲۸۳۰۹