سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست برابر بلغارستان در لیگ ملت ها گفت: استوار بازی نکردیم و نتوانستیم با اعتماد به نفس بازی کنیم و باختیم، هر چند که بازی خوبی ارایه دادیم.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته دوم مرحله مقدماتی ششمین دوره لیگ ملت‌ها در گروه مردان از روز سه‌شنبه ۱۵ خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران صبح امروز (جمعه ۱۸ خرداد) در هفتمین مسابقه خود به مصاف بلغارستان رفت و سه بر دو مغلوب شد.
موریس موتا پائز پس از این دیدار اظهار کرد: خیلی خوب و در عین حال خیلی بد بازی کردیم. وقتی اوضاع به این شکل است، نمی‌توانید انتظار برد داشته باشید. در این مسابقه تا میانه ست دوم بلغارستان را به شکل کامل از بازی خارج کردیم اما دوباره آن‌ها را به بازی برگرداندیم.
وی ادامه داد: استوار بازی نکردیم و نتوانستیم با اعتماد به نفس بازی کنیم. در پایان باختیم، هر چند که بازی خوبی ارائه دادیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است. آن‌ها نمی‌خواهند همراه هم بجنگند. گاهی اوقات از مبارزه دست می‌کشند در حالی که باید ادامه دهند و به یکدیگر احترام بگذارند.
پائز در پایان گفت: بازیکنان باید برای طرفدراران بجنگند. باید برای والیبال ایران بجنگند و اگر متوجه این موضوع نباشند کار خیلی سخت خواهد شد.

کد خبر ۶۱۲۹۰۸۹