آخرین وضعیت مهاجم ایران در لیگ یونان/ کریم به آترومیتوس می‌رود؟
آخرین وضعیت مهاجم ایران در لیگ یونان/ کریم به آترومیتوس می‌رود؟

به گزارش خبرنگار مهر، جدایی «کولوریس» مهاجم تیم آترومیتوس یونان بار دیگر نام کریم انصاریفرد را در بازار نقل و انتقالات تابستانی لیگ یونان بر سر زبان‌ها انداخت. طبق اعلام سایت sdna یونان، با جدایی کولوریس از تیم آترومیتوس، این تیم به دنبال جذب یک مهاجم باتجربه می‌گردد و به همین خاطر صحبت از کریم […]

به گزارش خبرنگار مهر، جدایی «کولوریس» مهاجم تیم آترومیتوس یونان بار دیگر نام کریم انصاریفرد را در بازار نقل و انتقالات تابستانی لیگ یونان بر سر زبان‌ها انداخت.
طبق اعلام سایت sdna یونان، با جدایی کولوریس از تیم آترومیتوس، این تیم به دنبال جذب یک مهاجم باتجربه می‌گردد و به همین خاطر صحبت از کریم انصاریفرد مطرح شده است.

به نوشته این رسانه، «ماتیاس آلمیدا» سرمربی تیم آاک دیگر روی کریم انصاری فرد حساب نمی‌کند و قصد استفاده از این مهاجم ایرانی را ندارد. از سوی دیگر انصاریفرد که همسری یونانی دارد، حاضر است قصد دارد در این کشور به فوتبالش ادامه بدهد.
sdna همچنین اعلام کرده است که انصاریفرد در فصل جام جهانی نیاز دارد به تیمی برود که حضور فعالی در آن داشته باشد و به صورت موثر بازی کند اما خواسته‌های تیم آاک هم در انتقال این بازیکن نقش خواهد داشت یعنی این تیم باید حاضر بشود رضایتنامه انصاریفرد را برای یک تیم دیگر در سوپرلیگ یونان صادر کند.