آمار ناامید کننده استقلال در خط حمله/ سال جدید بدون یک گل زده!
آمار ناامید کننده استقلال در خط حمله/ سال جدید بدون یک گل زده!

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران با پذیرفتن شکست مقابل نساجی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از این مسابقات کنار رفتند تا در یکی از دو جامی که مدعی فتح آن بودند ناکام بمانند. شاگردان مجیدی که در دو بازی قبلی شان مقابل نساجی در لیگ برتر موفق به باز کردن دروازه […]

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران با پذیرفتن شکست مقابل نساجی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از این مسابقات کنار رفتند تا در یکی از دو جامی که مدعی فتح آن بودند ناکام بمانند.
شاگردان مجیدی که در دو بازی قبلی شان مقابل نساجی در لیگ برتر موفق به باز کردن دروازه این تیم نشده بودند، در ۱۲۰ دقیقه بازی در جام حذفی هم مقابل دروازه میهمان خود ناکام ماندند تا به قول ساکت الهامی نساجی در ۳۰۰ دقیقه بازی از استقلال گلی دریافت نکرده باشد.
گل نزدن استقلالی‌ها فقط مقابل نساجی نبود و این تیم همان‌قدر که سخت و کم گل می‌خورد، اخیراً در گل زنی هم به مشکل برخورد کرده و به سختی و خیلی کم گل می‌زند تا جایی که در ۳ دیدار اخیر خود تنها یک بار موفق به گلزنی شده است؛ و آخرین باری که آنها طعم گلزنی را چشیدند، در سال ۱۴۰۰ بود تا در سال و قرن جدید هنوز طعم گلزنی را نچشیده باشند.