استقلالی‌ها بدانند مرز بین اعتماد به نفس و غرور به باریکی مو است
استقلالی‌ها بدانند مرز بین اعتماد به نفس و غرور به باریکی مو است

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با اینکه چند روز از دیدار استقلال و گل گهر گذشته و هر دو تیم به بازی بعدی شأن رسیده‌اند، اما متأسفانه هنوز حواشی این بازی ادامه دارد که این به ضرر هر دو تیم است. کارشناسان داوری روی ضربات پنالتی این […]

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با اینکه چند روز از دیدار استقلال و گل گهر گذشته و هر دو تیم به بازی بعدی شأن رسیده‌اند، اما متأسفانه هنوز حواشی این بازی ادامه دارد که این به ضرر هر دو تیم است. کارشناسان داوری روی ضربات پنالتی این بازی نظرات خود را داده‌اند که عمدتاً هم به درستی تصمیمات داور آن بازی صحه گذاشته‌اند؛ که اگر غیر از این هم بود دیگر نمی‌توان زمان را به عقب بازگرداند.
وی افزود: بهتر است اعضای هر دو تیم بیشتر از آنکه به بازی قبلی شأن بپردازند، به بازی‌های پیش رو فکر کنند تا امتیازات مهمی را از دست ندهند.
پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار استقلال و صنعت نفت بیان داشت: حساسیت این بازی کمتر از بازی با گل گهر نیست و مجیدی تیمش این را می‌دانند مقابل صنعت هم به هیچ وجه کار ساده‌ای در پیش ندارند. نفت آبادان یکی از تیم‌های خوب در نیم فصل دوم است و به طور کلی در ۱۰ هفته اخیر علاوه بر نتایج خوب، بازی‌های خیلی خوبی هم ارائه می‌دهد و امتیاز گرفتن از این تیم خیلی راحت نیست.
صاحب جمعی در خصوص شانس قهرمانی استقلال در این فصل تاکید کرد: این خوب است که استقلالی‌ها جاه طلب باشند و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. اما مرز بین اعتماد به نفس و غرور به باریکی مو است و نباید آنها از این مرز عبور کنند. آبی پوشان ظرفیت قهرمانی دارند اما نباید در باد نتایج قبلی شأن بخوابند. آنها تا این هفته عملکرد خوبی داشته و نتایج درخور تحسینی گرفته‌اند و باید همین روند را تا پایان فصل ادامه دهند.
کارشناس فوتبال در خصوص تقابل دوباره استقلال و نساجی این بار در جام حذفی گفت: دو تیم در این فصل دو بار با هم دیدار کردند که هر دو بازی بدون گل مساوی شده و این باعث می‌شود بر جذابیت و حساسیت‌های این بازی اضافه شود. مربیان دو تیم شناخت خوبی از تفکرات هم و تیم مقابل دارند و لذا تاکتیک‌های یکدیگر را خنثی می‌کنند. البته که در بازی قبلی نساجی قدری هم خوش شانس بود و دروازه‌بان این تیم هم درخشش وافری داشت و باید دید آیا آنها می‌توانند در جام حذفی هم به همین شکل مقاومت کنند یا خیر.
مدافع اسبق آبی پوشان تاکید کرد: استقلالی‌ها که ظرفیت قهرمانی در لیگ و جام حذفی را دارند و انگیزه زیادی هم برای فتح هر دو جام در این فصل دارند، باید از سد نساجی یا هر تیم دیگری که به آن برخورد می‌کردند عبور کنند و مقتدرانه در جام حذفی هم خود را به فینال برسانند.