استقلال با «ژستد» ۱۰ نفره است/ درگیری‌ها به خاطر حساسیت بازی بود
استقلال با «ژستد» ۱۰ نفره است/ درگیری‌ها به خاطر حساسیت بازی بود

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی استقلال برابر گل گهر سیرجان گفت: یک بازی جذاب را از دو تیم شاهد بودیم. اعتقاد دارم یکی از زیباترین بازی‌های لیگ بیست و یکم بین گل گهر و استقلال بود. هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند. سه گل در این بازی رد و بدل […]

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی استقلال برابر گل گهر سیرجان گفت: یک بازی جذاب را از دو تیم شاهد بودیم. اعتقاد دارم یکی از زیباترین بازی‌های لیگ بیست و یکم بین گل گهر و استقلال بود. هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند. سه گل در این بازی رد و بدل شد و موقعیت‌های زیادی هم به هدر رفت.
وی در مورد عملکرد استقلال در این دیدار تصریح کرد: استقلال همچنان ضعف‌هایی در تیمش دارد. یکی از آنها بازی رودی ژستد است که نمی دانم چه دلیلی دارد او باید در همه بازی‌ها حضور داشته باشد. عملکرد ضعیف او باعث شده تا استقلال با حضور این بازیکن در زمین ۱۰ نفره شود زیرا ژستد نتوانسته بازی قابل قبولی از خود ارائه دهد و عملاً استقلال بدون او در زمین بازی می‌کند.
هافبک پیشین استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: آبی‌ها باید با توجه به اینکه این بازیکن عملکرد خوبی ندارد از جانشینانش استفاده کنند؛ بازیکنانی مثل مطهری و آرمان رمضانی می‌توانند جایگزین خوبی برای این بازیکن باشند.
همدانی در خصوص عملکرد گل گهر سیرجان هم گفت: گل گهر فوتبال خوبی از خود ارائه کرد. بازیکنانش در اندازه‌های بالایی بودند. این تیم خوب بسته شده است. کادر فنی با تجربه‌ای دارد و نشان داد که تمرینات خوبی را انجام داده و بازیکنانش آمادگی کاملی دارند. شاید اگر این تیم کمی خوش شانس بود می‌توانست با تساوی زمین را ترک کند.وی در خصوص دیدار روز جمعه استقلال برابر نفت آبادان گفت: نفت آبادان یک بازی قابل قبول را برابر پرسپولیس انجام داد. منصوریان تیم خوبی ساخته؛ یک تیم جوان، پرانرژی و جنگنده که توانست پرسپولیس را با مهره‌های خوبش شکست دهد. حالا این تیم می‌خواهد استقلال را هم شگفت زده کند. منصوریان تا به اینجای کار با نفت نتایج قابل قبولی کسب کرده و باید منتظر بمانیم و ببینیم در روز جمعه منصوریان در مقابل هم بازی سابقش مجیدی چه نتیجه‌ای به دست خواهد آورد.
همدانی در خصوص اتفاقات و حواشی که در دیدار استقلال و گل گهر به وجود آمد، گفت: بازی‌هایی که حساسیتشان زیاد است این اتفاقات را هم به دنبال خواهند داشت. وجود چند بازیکن سابق استقلال در گل گهر انگیزه‌های آنها را برابر تیم سابقشان بالا برده بود. هر دو تیم تحت فشار بودند و این فشار باعث می‌شد و در هر صحنه‌ای با یکدیگر درگیر شوند. این اتفاقات طبیعی است اما امیدوارم شاهد چنین صحنه‌هایی در دیگر بازی‌ها نباشیم.