استقلال در نیمه خودش حبس شده بود/ هنوز چیزی از دست نرفته است!
استقلال در نیمه خودش حبس شده بود/ هنوز چیزی از دست نرفته است!

صادق ورمزیار در گفت و گو با خبرنگار مهر، در خصوص تساوی یک – یک استقلال برابر آلومینیوم اراک گفت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. البته استقلال شرایط هفته های گذشته را نداشت و نتوانست از پیروزی اش تا سوت پایان بازی دفاع کند. آلومینیوم اراک تا نیمه دوم کاملاً بر بازی […]

صادق ورمزیار در گفت و گو با خبرنگار مهر، در خصوص تساوی یک – یک استقلال برابر آلومینیوم اراک گفت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. البته استقلال شرایط هفته های گذشته را نداشت و نتوانست از پیروزی اش تا سوت پایان بازی دفاع کند. آلومینیوم اراک تا نیمه دوم کاملاً بر بازی مسلط بود و استقلال را در زمین خودش حبس کرده بود. این تیم آنقدر فشار آورد تا توانست بر اثر اشتباه مدافع جوان استقلال دروازه آبی‌پوشان را باز کرده و یک امتیاز حساس را به دست بیاورد.

مدافع پیشین استقلال در خصوص تعویض آرمان رمضانی با آرش رضاوند که انتقادات زیادی را در پی داشت، تصریح کرد: سرمربی استقلال اگر با این تعویض برنده می شد هیچکس از او ایراد نمی گرفت. عقل سالم می گوید وقتی جلو هستید می توانید یک مهاجم کم و خط هافبک را محکمتر کنید. فرهاد مجیدی هم بر اساس این تفکر این کار را انجام داد تا بتواند برنده بازی باشد. آنها تا یک دقیقه به پایان بازی هم پیروز میدان بودند و سه امتیاز را از آن خود می دانستند اما یک اشتباه فردی برنامه های آبی پوشان را بر هم زد و استقلال دو امتیاز را از دست داد.

وی با اظهار رضایت از عملکرد مدافعان استقلال اظهار کرد: استقلال با وجود اینکه گل خورد اما مدافعانش باز هم عملکرد خوبی داشتند. بالاخره اگر اشتباه نباشد گلی وارد دروازه نمی شود اما در مجموع استقلال مدافعان خوبی دارد که این روزها به هماهنگی کامل رسیده و خوردن سه گل در ۱۳ بازی نشان دهنده عملکرد خط دفاع آبی پوشان است.

ورمزیار در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال چیزی را از دست نداده است. آنها همچنان صدرنشین لیگ هستند اما این تساوی درس خوبی برای آبی پوشان بود تا زمان زدن سوت داور دست از تلاش برندارند. مطمئناً آبی ها در دو بازی آینده خود پیروز میدان خواهند شد.

مدافع پیشین استقلال در پایان گفت: آلومینیوم هم تلاش زیادی کرد برنده باشد، خطیبی تیم خوبی را آماده کرده و مطمئناً به دنبال این است که بتواند با نتایج خوبی که در هفته های آینده به دنبال آن است سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را به دست بیاورد.