استقلال نمایش گذشته را نداشت/ «کرونا» باعث افت آبی‌پوشان شد
استقلال نمایش گذشته را نداشت/ «کرونا» باعث افت آبی‌پوشان شد

شاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیروزی استقلال برابر پیکان تهران در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: استقلال در روزی که هماهنگ نبود توانست پیکان جوان را شکست داده و به مرحله بعد صعود کند. بازی جذابی از استقلال ندیدیم ولی با شرایطی که برای این تیم به وجود آمده بود […]

شاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیروزی استقلال برابر پیکان تهران در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: استقلال در روزی که هماهنگ نبود توانست پیکان جوان را شکست داده و به مرحله بعد صعود کند. بازی جذابی از استقلال ندیدیم ولی با شرایطی که برای این تیم به وجود آمده بود برد با ارزشی به دست آوردند و حالا باید منتظر قرعه کشی مرحله یک چهارم باشند تا ببینند باید با چه تیمی جدال کنند.
وی در ادامه گفت: آبی‌ها تا قبل از مبتلا شدن به کرونا روند رو به رشدی داشتند اما این اتفاق بد باعث شد تا در دو بازی مقابل هوادار و پیکان، استقلال همیشگی نباشند اما مطمئناً کادر فنی تلاش می‌کند تا آبی‌ها را برای دیدار برابر ذوب آهن به مرز آمادگی برساند.
وی در مورد عملکرد دروازه بان جوان استقلال گفت: رضایی توانست مقابل پیکان خوش بدرخشد. او با چند سیو مانع باز شدن دروازه استقلال شد. رضایی آینده روشنی دارد و مطمئناً اگر وارد حواشی نشود به طور حتم در آینده‌ای نه چندان دور یکی از بهترین گلرهای فوتبال ایران خواهد شد که می‌تواند در تیم ملی هم حضور داشته و از دروازه حراست کند.
کاپیتان پیشین استقلال در مورد انتقادهایی که از سرمربی تیم در خصوص تعویض‌هایش صورت گرفت گفت: با توجه به اینکه ما در تمرینات نیستیم نمی‌توانیم در این خصوص قضاوت کنیم. سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی بهتر می‌دانند چه کسانی باید بازی کنند اما احساس می‌کنم برخی از بازیکنان فکر می‌کردند پیکان را به راحتی شکست خواهند داد و همین غرور باعث شد تا با سختی برنده این بازی حساس شوند.
بیانی در مورد عملکرد پیکانی‌ها برابر استقلال گفت: مجتبی حسینی تیم پرانگیزه ای را به میدان می‌فرستد. با اینکه این تیم جوان است اما خوب بازی می‌کند و اگر چند بازیکن با تجربه به این تیم اضافه شوند شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.
کاپیتان پیشین استقلال در مورد دیدار روز یکشنبه آینده آبی پوشان برابر سبزپوشان اصفهانی گفت: مجیدی می‌داند ذوب آهن حریف آسانی نخواهد بود. استقلال باید هر چه زودتر از لحاظ روحی و روانی و آمادگی جسمانی خود را آماده این دیدار کند. یک اشتباه می‌تواند قهرمانی را از استقلال بگیرد. بنابراین لازم است که کادر فنی تمرکز بیشتری بر روی تمرینات داشته باشد و بازیکنان هم با اینکه مشکلات زیادی دارند اما به خاطر مردم تمام فکرشان را بر روی تمرینات گذاشته تا استقلال بتواند صدرنشینی خود را تا پایان فصل ادامه داده و در پایان جام را بالا سر ببرند.