اسکوچیچ گزینه سرمربیگری تیم سابق/ دلخوری از ایران پابرجاست!
اسکوچیچ گزینه سرمربیگری تیم سابق/ دلخوری از ایران پابرجاست!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال رییکا در این فصل از مسابقات لیگ کرواسی شرایط خوبی ندارد و با کسب چهار برد، سه تساوی و قبول ۹ باخت، در رده هفتم جدول قرار دارد. رییکا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کرواسی هم مغلوب یک تیم دسته دومی شد تا شوک بزرگی به هوادارانش […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال رییکا در این فصل از مسابقات لیگ کرواسی شرایط خوبی ندارد و با کسب چهار برد، سه تساوی و قبول ۹ باخت، در رده هفتم جدول قرار دارد. رییکا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کرواسی هم مغلوب یک تیم دسته دومی شد تا شوک بزرگی به هوادارانش وارد کند.
سایت nogometne کرواسی خبر داد با نتایجی که رییکا کسب کرده، سرمربی ایتالیایی این تیم مطمئناً اخراج می‌شود و این اتفاق احتمالاً بعد از بازی روز یکشنبه مقابل دینامو رخ خواهد داد.
این رسانه در ادامه چند گزینه برای سرمربیگری رییکا معرفی کرده است که در میان آنها نام «دراگان اسکوچیچ» سرمربی سابق تیم ملی ایران هم دیده می‌شود؛ کسی که در سال‌های گذشته در تیم رییکا هم کار کرده است.
در بخشی از این گزارش آمده است: «برجسته ترین گزینه دراگان اسکوچیچ است که قرار بود تیم ملی ایران را در جام جهانی هدایت کند اما به طرز شرم آوری اخراج شد. ایرانی‌ها به وضوح چهره دیگری از خود نشان دادند.»
اسکوچیچ پیش از این درخواست سرمربیگری در تیم ملی ویتنام را داده بود که با درخواست او موافقت نشد.
بعید است این مربی به پیشنهاد باشگاه رییکا پاسخ مثبت بدهد چرا که پیش از این گفته بود قصد دارد در تیم‌های بزرگ به مربیگری ادامه بدهد.