اقدام عجیب هافبک ملی‌پوش پرسپولیس برای جدایی از جمع سرخپوشان
اقدام عجیب هافبک ملی‌پوش پرسپولیس برای جدایی از جمع سرخپوشان

به گزارش خبرنگار مهر، میلاد سرلک پس از پوشیدن پیراهن پرسپولیس در دو فصل اخیر توانست نظر دراگان اسکوچیچ را نیز به خود جلب کند تا در تمام اردوهای چند سال اخیر به یکی از بازیکنان مهم تیم ملی ایران تبدیل شود. سرلک با وجود مصدومیت‌هایی که در اردوهای تیم ملی ایران متحمل شد باز […]

به گزارش خبرنگار مهر، میلاد سرلک پس از پوشیدن پیراهن پرسپولیس در دو فصل اخیر توانست نظر دراگان اسکوچیچ را نیز به خود جلب کند تا در تمام اردوهای چند سال اخیر به یکی از بازیکنان مهم تیم ملی ایران تبدیل شود.
سرلک با وجود مصدومیت‌هایی که در اردوهای تیم ملی ایران متحمل شد باز هم مد نظر کادر فنی تیم ملی و پرسپولیس بود تا تأثیر مثبت خود را در صعود به جام جهانی و همچنین قهرمانی با سرخپوشان در لیگ برتر بیستم نشان دهد.

نمایش ایده آل این بازیکن باعث شده تا سرلک با پیشنهادتی از امارات، قطر و دو کشور اروپایی روبرو شود تا تمدید قراردادش با پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. او که با تماس‌های مکرر مسئولان باشگاه برای تمدید قرارداد و همچنین افزایش دو برابری رقم قرارداد امسال خود روبرو شده است اولویت خود را لژیونر شدن گذاشته است.
سرلک در اقدامی عجیب به سه شرکت معتبر مجوز داده تا پیشنهادات خارجی او را بررسی کنند تا در صورت امکان بتواند فوتبال خود را در سال برگزاری جام جهانی در کشورهای دیگر دنبال کند.
هافبک ملی پوش پرسپولیس در حالی مجوز لازم برای مذاکره با باشگاه‌های خارجی را به این شرکت‌ها داده است که رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان همچنان خوشبین به تمدید قرارداد اوست و نگرانی بابت رفتن سرلک از پرسپولیس ندارد.