انتخاب جانشین بازیکن غایب استقلال/ بازگشت مجیدی به ترکیب آشنا
انتخاب جانشین بازیکن غایب استقلال/ بازگشت مجیدی به ترکیب آشنا

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان به مصاف سپاهان می‌روند و مجیدی در حالی تیمش را برای این بازی آماده می‌کند که رافائل سیلوا مدافع برزیلی تیمش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. با توجه به تجربه نامطلوب مجیدی از تغییر سیستم دفاعی […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان به مصاف سپاهان می‌روند و مجیدی در حالی تیمش را برای این بازی آماده می‌کند که رافائل سیلوا مدافع برزیلی تیمش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.
با توجه به تجربه نامطلوب مجیدی از تغییر سیستم دفاعی در بازی مقابل پیکان، بعید است کادر فنی آبی پوشان بار دیگر دست به چنین تجربه‌ای بزند و در این صورت مجیدی بدون تغییر سیستم مقابل سپاهان تنها از یک مدافع میانی به جای سیلوا استفاده خواهد کرد.
محمد دانشگر مدافع میانی و با تجربه‌ای که در هفته‌های اخیر کمتر در ترکیب اصلی مورد استفاده قرار گرفته، این شانس را دارد در اصفهان و مقابل سپاهان بار دیگر به ترکیب اصلی آبی پوشان بازگشته و در کنار عارف غلامی و روزبه چشمی مثلث خط دفاعی تیمش را تشکیل دهد. در این صورت خط دفاعی استقلال به ترکیب آشنای چشمی، غلامی و دانشگر باز می‌گردد تا ضریب اطمینان در ساختار دفاعی آنها بالا رود.
بازی تیم‌های استقلال و سپاهان از هفته بیست و پنجم لیگ برتر چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت و از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود.