انتظار داریم صیادمنش ما را به پلی‌آف برساند/ خرید او اجباری نیست
انتظار داریم صیادمنش ما را به پلی‌آف برساند/ خرید او اجباری نیست

به گزارش خبرنگار مهر، «تان کسلر» نایب رئیس باشگاه هال سیتی در یک مصاحبه مفصل شرایط فصل گذشته و برنامه‌های فصل آینده این تیم را تشریح کرد. بخشی از گفتگوی کسلر، به اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی هال سیتی اختصاص داشت که به صورت قرضی از تیم فنرباغچه راهی انگلیس شده است. به گفته تان کسلر، […]

به گزارش خبرنگار مهر، «تان کسلر» نایب رئیس باشگاه هال سیتی در یک مصاحبه مفصل شرایط فصل گذشته و برنامه‌های فصل آینده این تیم را تشریح کرد.
بخشی از گفتگوی کسلر، به اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی هال سیتی اختصاص داشت که به صورت قرضی از تیم فنرباغچه راهی انگلیس شده است. به گفته تان کسلر، بند خرید اجباری در قرارداد مهاجم ایران وجود ندارد.
نایب رئیس باشگاه هال سیتی در ابتدا گفت: صیادمنش کاملاً انتخاب «آجون» (مالک باشگاه هال سیتی) بود. او خیلی به صیادمنش اعتقاد داشت.
وی ادامه داد: صیادمنش بازیکنی است که در لیگ‌های مختلف حضور داشته است و از چنین پیشینه‌ای می‌آید. کسی که گل می‌زند یا در نتیجه بازی نقش دارد، می‌تواند در جایی زنده بماند که فوتبال رقابتی وجود دارد.
نایب رئیس باشگاه هال سیتی با بیان اینکه نیم فصل دوم گذشته برای صیادمنش یک دوره گذار بود، ادامه داد: او می‌خواست به محض ورود، فوراً به تیم کمک کند. از این رو دچار مصدومیت کوچکی شد. به همین دلیل مدتی نتوانستیم از او سود ببریم، اما او فصل را به پایان رساند و ما را امیدوار کرد.

تان کسلر

تان کسلر گفت: صیادمنش یک مبارزه باورنکردنی انجام داد. او بسیار قوی و چابک است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این لیگ (چمپیونشیپ انگلیس) این است که بسیار رقابتی است. بازیکنان باید فیزیک خود را بسیار خوب حفظ کنند و اللهیار در این زمینه پیشرفت زیادی داشته است. او سال آینده نیز با ما خواهد بود. تنها انتظار ما از اللهیار این است که پیشرفت کند و ما را به پلی آف برساند.
«آیا در قرارداد قرضی صیادمنش به هال سیتی، گزینه خرید اجباری از باشگاه فنرباغچه دیده شده است؟» نایب رئیس باشگاه هال سیتی در پاسخ گفت: گزینه اجباری وجود نداشت. ما روابط بسیار خوبی با فنرباغچه در این زمینه داریم. هم آقای علی کوچ (رئیس باشگاه فنرباغچه) و هم تیمش روابط بسیار خوبی با آقای آجون دارند. رویکرد آنها نسبت به ما بسیار مثبت و حمایت کننده است.
تان کسلر اظهار کرد: بنابراین ما یک گزینه عادی برای خرید اللهیار داشتیم و از آنجایی که بازیکن می‌خواست پیشرفت خود را با ما ادامه دهد، علی کوچ راه را برای بازیکن باز کرد. تا زمانی که بازیکن با ما پیشرفت کند، هم فنرباغچه پیروز خواهد شد و هم ما.