انتقاد تند معاون وزیر از رئیس فدراسیون کشتی/ دبیر نگذاشت حرف بزنم
انتقاد تند معاون وزیر از رئیس فدراسیون کشتی/ دبیر نگذاشت حرف بزنم

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع عمومی فدراسیون کشتی در شرایطی امروز شنبه در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که علیرضا دبیر به انتقاد از مسئولان وزارت ورزش پرداخت و از کشتی دفاع کرد. محمد پولادگر که به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در این مجمع حضور یافته بود در حالی که […]

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع عمومی فدراسیون کشتی در شرایطی امروز شنبه در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که علیرضا دبیر به انتقاد از مسئولان وزارت ورزش پرداخت و از کشتی دفاع کرد.
محمد پولادگر که به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در این مجمع حضور یافته بود در حالی که با ناراحتی محل مجمع را ترک می کرد گفت: متأسفم که یک ساعت به حرف‌های علیرضا دبیر گوش کردم و اجازه نداد صحبت کنم.
وی با انتقاد از رفتارهای رئیس فدراسیون کشتی ادامه داد: مسئله‌ای که دبیر می‌توانست آن را حل کند، رسانه‌ای و هوچیگری می‌کند. وقتی گوش شنوایی وجود نداشته باشد بحث و جدل پیش می‌آید.
محمد پولادگر ادامه داد: وقتی یک ساعت به حرف های کسی گوش می دهید و او اجازه نمی دهد شما حرف بزنید نمی تواند به نتیجه رسید و جمع بندی کرد.
وی ادامه داد: من که فقط مسئول فدراسیون کشتی نیستم. ما ۴۸ فدراسیون داریم که باید به همه آنها رسیدگی کنیم. هر کدام هم مشکلات خاص خودشان را دارند. باید نسبت به آنها هم پاسخگو باشیم.
معاون وزیر ورزش در مورد حمایت هایی که از کشتی صورت گرفته است گفت: مردم درباره رشته کشتی قضاوت کنند که چطور از آن حمایت شده است. دولت در حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری همه جوره حمایت کرده است.
وی در مورد میزان بودجه ای که برای فدراسیون کشتی در نظر گرفته شده است گفت: بودجه کشتی ۷۰ میلیارد تومان است اما تا زمانی که تخصیص پیدا کند اتفاقات زیادی می افتد.
پولادگر در ادامه انتقادش به مدیریت علیرضا دبیر گفت: الحمدالله لابی‌گری‌های دبیر بسیار عالی است، از لابی با نماینده مجلس گرفته تا مسئولان سازمان برنامه و بودجه. او می تواند برای کشتی پول بیاورد.
معاون وزیر ورزش ادامه داد: ما یک کاسه داریم و ۲۶ فدراسیون نیز المپیکی هستند باید این بودجه را بین همه تقسیم کنیم. براساس آنچه امسال مصوب شده است بودجه فدراسیون‌ها کمتر از پارسال است.