ایفای مسئولیت‌های اجتماعی نفت نباید التماسی و قطره چکانی باشد
ایفای مسئولیت‌های اجتماعی نفت نباید التماسی و قطره چکانی باشد

بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه نفت به استان بوشهر باید تغییر کند، گفت: ایفای مسئولیت‌های اجتماعی نفت نباید التماسی و قطره چکانی باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری صبح دوشنبهدر نشست مسئولین شهرستان گناوه با مدیران شرکت نفت و گاز گچساران گفت: کشور از گذر لوله نفت در بندر گناوه دارد ارتزاق می‌کند، آیا مدیران حاضرند به جامعه پیرامونی هم خدمت برسانند یا اینکه مرکز نشینان از آن استفاده کنند و اگر چیزی زیاد آمد به ما بدهند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای مردم کم گذاشتیم، ولی در این دولت . با این نگاه  رئیس جمهور ، مردم نمی‌خواهند ببینند که برایشان کم گذاشته می‌شود.
وی گفت: هر جای دنیا که تأسیسات این چنینی است جامعه پیرامونی آن باید در آسایش و رفاه باشند، اگر خطری در حریم این لوله‌ها مردم پیرامون آنها را تهدید می‌کند باید حس کنند که کاری هم برای آنها می‌شود تا خطرش را هم تحمل کنند.
وی یادآور شد: چرا باید ایفای مسئولیت‌های اجتماعی نفت در این دستگاه و آن دستگاه و فلان وزارتخانه به صورت التماسی و قطره چکانی انجام شود؟
جمیری تصریح کرد: واقعاً نگاه نسبت به استان بوشهر، به ویژه شمال استان شهرستان‌های گناوه و دیلم در این هشت سال گذشته نگاه بسیار ضعیفی بوده است.
وی ادامه داد: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر من به ایشان عرض کردم که نگاه به استان بوشهر باید تغییر کند و رئیس جمهور محترم کل صحبت خود را به این موضوع اختصاص دادند که بله باید نگاه به استان عوض شود.
به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه‌ای که با حضور نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل، معاونین و مسئول ایمنی خطوط لوله شرکت نفت و گاز گچساران و مسئولین شهرستان گناوه در فرمانداری برگزار شد دغدغه‌های مردم شهرستان و مشکلات روستاها در خصوص تأسیسات و خطوط لوله‌های نفتی مورد بررسی قرار گرفت.