برای حضور آبرومند در جام‌جهانی همه باید به تیم ملی کمک کنند
برای حضور آبرومند در جام‌جهانی همه باید به تیم ملی کمک کنند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی از ساعت ۱۸ امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی عراق رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید تا فوتبال ایران برای ششمین بار به جام جهانی صعود کند. وحید هاشمیان پس […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی از ساعت ۱۸ امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی عراق رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید تا فوتبال ایران برای ششمین بار به جام جهانی صعود کند.
وحید هاشمیان پس از این صعود گفت: این موفقیت باعث خوشحالی مردم ایران شد. امیدوارم در جام جهانی نتایج بهتری بگیریم و بیشتر از این بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.
وی در مورد سختی هایی که تیم ملی ایران برای صعود به جام جهانی داشت گفت: ما در دور مقدماتی دو بازی را باختیم و کار صعود را سخت کرد. میزبانی را از ما گرفتند و در شرایط سخت به بحرین رفتیم. به نظر من همانجا با اتحاد و همدلی به جام جهانی صعود کردیم.
هاشمیان ادامه داد: ما نسل خوبی داریم و باید برای حضور موفق در جام جهانی برنامه ریزی کنیم. شرایط فدراسیون به خاطر بدهی ها و ماندن پول ها در فیفا روزهای سختی را می گذارند.
وی ادامه داد: برای این که بتوانیم بازیهای آبرومندانه ای در جام جهانی انجام دهیم باید همه به فدراسیون فوتبال و به تیم ملی کمک کنند.