ترابی بهترین پنالتی‌زن ایران است/ امیدواریم رای استیناف اعلام شود
ترابی بهترین پنالتی‌زن ایران است/ امیدواریم رای استیناف اعلام شود

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی بعد از پیروزی ۲ بر ۱ تیم فوتبال پرسپولیس برابر تراکتور در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: فکر می کنم بازی خوبی را انجام دادیم. بازی را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. روی غافلگیری گل خوردیم ولی کنترل مسابقه دست ما بود. فرصت های خوبی […]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی بعد از پیروزی ۲ بر ۱ تیم فوتبال پرسپولیس برابر تراکتور در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: فکر می کنم بازی خوبی را انجام دادیم. بازی را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. روی غافلگیری گل خوردیم ولی کنترل مسابقه دست ما بود. فرصت های خوبی ایجاد کردیم. سه امتیاز حق ما بود و به هواداران تبریک می گویم.
وی افزود: تیم حریف به خاطر نتایج گذشته اش انگیزه زیادی داشت. می توانستیم در پنالتی هم به گل برسیم تا بازی راحت شود که اینطور نشد. خوشحالیم که سه امتیاز را به دست آوردیم. بچه ها امروز به جز یکی، دو صحنه تمرکز و انگیزه خوبی داشتند.
سرمربی پرسپولیس در خصوص از دست رفتن پنالتی این تیم توسط مهدی ترابی، تاکید کرد: تا موقعی که مهدی ترابی در زمین باشد او پنالتی‌زن اول پرسپولیس است. مهدی پنالتی های زیادی را گل کرده است و بهترین پنالتی زن ایران است که شکی در آن نیست. امروز هم این اتفاق افتاد که فدای سرش. ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید.
گل محمدی در خصوص نزدیک شدن به استقلال در جدول رده بندی و رای کمیته انضباطی در پرونده بازیکن گابنی گل گهر، گفت: امیدواریم رایی بدهند که عدالت در آن برقرار باشد. فعلا تمرکزمان روی بازی های آینده است. امیدواریم زودتر رای کمیته استیناف اعلام شود. الان نزدیک نیم فصل هستیم و هشت امتیازی که جابجا می شود باید تکلیفش مشخص شود. دیروز هم درباره این مسئله صحبت کردم. ان شاءالله زودتر تکلیف را روشن کنند.
سرمربی پرسپولیس همچنین در نشست خبری بعد از این بازی و در جمع خبرنگاران بر بهبود شرایط دفاعی تیمش تاکید کرد و گفت: هر تیمی دنبال قهرمانی است باید ساختار دفاع تیمی اش را بهبود ببخشد. نباید اینقدر راحت گل بخوریم. مدافعان ما تلاش زیادی می کنند ولی گل خوردن فقط تقصیر مدافعان نیست.
وی افزود: همه بازیکنان باید مسئولیت دفاعی را بر عهده بگیرند. وقتی تیمی گل می خورد همه تیم مقصر هستند. باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم. تراکتور دو، سه بار بیشتر به دروازه ما نرسید. من گل خوردن را دوست ندارم.
گل محمدی در خصوص مصدومیت وحدت هنانوف بازیکن تاجیکستانی تیمش هم تصریح کرد: این بازیکن نزدیک ۱۰-۱۵ روز نیاز دارد.
سرمربی پرسپولیس همچنین از درخواست محمد انصاری مدافع پیشین این تیم برای بخشیدن مطالباتش به یک مرکز خیریه اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: بهتر است در این مورد از سرپرست باشگاه سئوال کنید.