ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن/بازگشت ترابی به خاطر عالیشاه
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن/بازگشت ترابی به خاطر عالیشاه

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ امروز از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر برگزار می‌شود. برد سرخپوشان در دیدار قبلی مقابل پیکان تهران باعث شد تا فاصله‌ این تیم با استقلال تهران در صدر جدول به ۴ امتیاز کاهش یابد. با […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ امروز از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر برگزار می‌شود.
برد سرخپوشان در دیدار قبلی مقابل پیکان تهران باعث شد تا فاصله‌ این تیم با استقلال تهران در صدر جدول به ۴ امتیاز کاهش یابد. با این حال اخراج امید عالیشاه در جریان این پیروزی چاره‌ای جز ایجاد تغییر در ترکیب این تیم از سوی کادر فنی سرخپوشان را برای بازی امروز باقی نگذاشته است.
یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بار دیگر مهدی ترابی را به ترکیب اصلی تیم خود اضافه می‌کند اما وحید امیری با وجود حضور در لیست این تیم از جمع بازیکنان اصلی غایب خواهد بود.

هافبک ملی پوش پرسپولیس که همچنان با کمر درد خود دست و پنجه نرم می‌کند نمی‌خواهد برای بازی کردن ریسک کند تا در خوشبینانه ترین حالت، شانس حضور به عنوان بازیکن تعویضی را در اصفهان داشته باشد.
از این رو ترکیب احتمالی پرسپولیس در تقابل امروز با ذوب آهن به شرح زیر است:
حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، سعید آقایی، رامین رضائیان، رضا اسدی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، شیرزود تمیروف و حامد پاکدل.