تعلل درویش برای درخواست تشکیل مجمع/دو عضو جدید هیات مدیره روی هوا
تعلل درویش برای درخواست تشکیل مجمع/دو عضو جدید هیات مدیره روی هوا

به گزارش خبرنگار مهر، امور جاری باشگاه پرسپولیس در حالی پیگیری می‌شود که هیأت مدیره این باشگاه با استعفای بیژن ذوالفقارنسب و غلامعلی محمد علیپور با مدیرعاملی رضا درویش اداره می‌شود. او در حالی امور نقل و انتقالاتی سرخپوشان را همراه با جابجایی پول مربوط به فروش عرضه اولیه سهام باشگاه پشت سر گذاشته که […]

به گزارش خبرنگار مهر، امور جاری باشگاه پرسپولیس در حالی پیگیری می‌شود که هیأت مدیره این باشگاه با استعفای بیژن ذوالفقارنسب و غلامعلی محمد علیپور با مدیرعاملی رضا درویش اداره می‌شود.
او در حالی امور نقل و انتقالاتی سرخپوشان را همراه با جابجایی پول مربوط به فروش عرضه اولیه سهام باشگاه پشت سر گذاشته که پس از هفته‌ها از معرفی حسین خبیری و حسین شهریاری به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره خبری از تشکیل جلسه نیست.
درویش که چند هفته‌ای است به دلیل بی پولی و نبود اعتبار کافی برای پرداخت طلب بازیکنان در سکوت خبری به سر می‌برد صحبتی با حمید سجادی وزیر ورزش برای تشکیل مجمع عمومی نداشته تا معرفی رسمی خبیری و شهریاری همچنان به تعویق بیفتد.
تأخیر در اعلام اسامی جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در حالی اتفاق می‌افتد که امور بسیار مهم مالی همچون منابع درآمدی و همچنین نحوه پرداخت بدهی‌ها همچنان نامشخص است و کسی از درویش درباره ابهامات موجود سوال نمی پرسد.