تیم فوتبال نساجی به فینال جام حذفی صعود کرد
تیم فوتبال نساجی به فینال جام حذفی صعود کرد

به گزارش خبرنگار مهر، دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور شامگاه امروز سه شنبه بین تیم های نساجی مازندران و مس کرمان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که با برتری یک بر صفر نساجی به پایان رسید. در این دیدار که به قضاوت سیدمهدی سیدعلی و در حضور حدود ٣٠ […]

به گزارش خبرنگار مهر، دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور شامگاه امروز سه شنبه بین تیم های نساجی مازندران و مس کرمان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که با برتری یک بر صفر نساجی به پایان رسید.
در این دیدار که به قضاوت سیدمهدی سیدعلی و در حضور حدود ٣٠ هزار تماشاگرار برگزار شد، دو تیم با وجود موقعیت هایی که روی درواز یکدیگر ایجاد کردند اما نتوانستند در ٩٠ دروازه ها را باز کنند تا کار به وقت اضافه کشیده شود.
در دو وقت اضافه هم موقعیت خطرناکی روی دروازه دو تیم شکل نگرفت اما در دقیقه ١١٨ تیم نساجی صاحب یک ضربه پنالتی شد که این ضربه را حامد شیری به گل تبدیل کرد تا تیم مازنی راهی دیدار فینال شود.
در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با نتیجه یک بر صفر خلیج فارس ماهشهر را شکست داد و راهی فینال شد.