جزئیاتی از مذاکره پرسپولیس با رضا شکاری/ یحیی تلفنی پیگیر شد!
جزئیاتی از مذاکره پرسپولیس با رضا شکاری/ یحیی تلفنی پیگیر شد!

به گزارش خبرنگار مهر، رضا شکاری یکی از بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال گل گهر بود که در نقل و انتقالات تابستانی با سپاهان به توافق رسید و با این باشگاه قرارداد بست. شکاری فصل قبل ۷ گل برای تیم گل گهر در لیگ برتر به ثمر رساند تا یکی از بازیکنان مورد نظر یحیی […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا شکاری یکی از بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال گل گهر بود که در نقل و انتقالات تابستانی با سپاهان به توافق رسید و با این باشگاه قرارداد بست.
شکاری فصل قبل ۷ گل برای تیم گل گهر در لیگ برتر به ثمر رساند تا یکی از بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای تقویت خط حمله این تیم هم باشد.
گل محمدی در شرایطی نام شکاری را در لیست خریدهای باشگاه پرسپولیس قرار داد که این بازیکن در نهایت ترجیح داد سپاهان را انتخاب کند؛ آن‌هم در شرایطی که هنوز با گل گهر قرارداد داشت و باید پول رضایتنامه این باشگاه سیرجانی هم پرداخت می‌شد.
شکاری البته قبل از امضای قرارداد با سپاهان مذاکراتی هم با مدیرعامل پرسپولیس انجام داد اما پیشنهاد پرسپولیس از نظر مالی برای خودش و گل گهر به میزان قابل توجهی با پیشنهاد سپاهان فاصله داشت و همین موضوع باعث شد این بازیکن راهی اصفهان شود.
پس از امضای قرارداد شکاری با سپاهان، گل محمدی در تماس با این بازیکن پیگیر شرایطش شد که در نهایت سرمربی پرسپولیس با همین تماس تلفنی متوجه نهایی شدن انتقال بازیکن موردنظرش به سپاهان شد.
شکاری چند فصل پیش در تیم ذوب آهن شاگرد یحیی گل محمدی بود. او سپس انتقال ناموفقی را به روبین کازان روسیه تجربه کرد و در بازگشت به ایران برای تراکتور و سپس گل گهر به میدان رفت.