جزئیات خطری که از بیخ گوش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گذشت
جزئیات خطری که از بیخ گوش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گذشت

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار مرحله نهایی انتخابی جام جهانی از ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۹ فروردین در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد به مصاف تیم ملی لبنان خواهد رفت. این دیدار در شرایطی برگزار خواهد شد که مهدی طارمی به دلیل ناآمادگی ناشی از ابتلا به کرونا حضور […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار مرحله نهایی انتخابی جام جهانی از ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۹ فروردین در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد به مصاف تیم ملی لبنان خواهد رفت.
این دیدار در شرایطی برگزار خواهد شد که مهدی طارمی به دلیل ناآمادگی ناشی از ابتلا به کرونا حضور ندارد و همین امر ارزش حضور کریم انصاریفرد را بیشتر می کند. با این حال این بازیکن در مراسم جشن تولدش یک خطر بزرگ را از سر رد کرد.
هنگامی که بازیکنان قصد داشتند کیک رو به صورت انصاریفرد بزنند به دلیل وجود شی در کیک صورت این بازیکن آسیب دید. این آسیب دیدگی که در محدوده نزدیک به چشم رخ داده موجب نگرانی اعضای تیم ملی شده و انصاری فرد مورد معاینه پزشکان قرار گرفت.
بر اساس معاینات و مداوای صورت گرفته که دیشب انجام شد خطری برای انصاری فرد وجود ندارد و طبق اعلام کادر سرپرستی و پزشکی وضعیت مهاجم تیم ملی هم اکنون مطلوب بوده و این آسیب دیدگی، نگران کننده نیست.