درخواست طارمی برای افطار در نیمه نخست بازی با اسپورتینگ
درخواست طارمی برای افطار در نیمه نخست بازی با اسپورتینگ

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال با یک گل اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و با برتری ۳ -۱ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، فینالیست شد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو که از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت، […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال با یک گل اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و با برتری ۳ -۱ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، فینالیست شد.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو که از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت، ۸۸ دقیقه بازی کرد اما موفق به گلزنی نشد.

در کنار حواشی این مسابقه، حضور طارمی و «زایدو سانوسی» دو بازیکن روزه دار پورتو در این مسابقه مورد توجه بعضی از رسانه‌های پرتغال قرار گرفته است. این بازی ساعت ۲۰:۱۵ به وقت محلی آغاز شد در حالی که غروب آفتاب ۲۰:۱۹ بود و این بازیکنان بعد از گذشت دقایقی از نیمه نخست، امکان افطار داشتند.

تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد طارمی در دقیقه ۲۰ از بخش تدارکات پورتو درخواست چیزی برای خوردن و افطار می‌کند. همچنین زایدو بازیکن نیجریه‌ای پورتو کنار خط می‌رود و آب می نوشد. البته مشخص نمی‌شود طارمی در همان زمان چیزی برای خوردن پیدا می‌کند و یا افطار خود را به زمان استراحت بین دو نیمه موکول می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، طارمی در پایان این مسابقه از سایت «گل پوینت» نمره متوسط ۵.۳ را دریافت کرد. در تیم پورتو «پپه» با ۶.۵ امتیاز بهترین بازیکن شناخته شد.

در مجموع بهترین بازیکن این دیدار، «متئوس ریس» بازیکن تیم اسپورتینگ لیسبون با ۷.۲ امتیاز بود.