دروازه‌بان استقلال باید اخراج می‌شد/ جسارت را از فغانی یاد بگیرید
دروازه‌بان استقلال باید اخراج می‌شد/ جسارت را از فغانی یاد بگیرید

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی حسینی بعد از باخت پیکان در جام حذفی برابر استقلال گفت: بازی بدی نبود. آمده بودیم قوی بازی کنیم. زحمت زیادی کشیده بودیم. باوجود اینکه بی دلیل بازی را عقب انداختند، بهانه نیاوردیم. چند بازیکن هم از تیم ما جدا شدند ولی خوب تمرین کرده بودیم. وی افزود: استقلال یکی […]

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی حسینی بعد از باخت پیکان در جام حذفی برابر استقلال گفت: بازی بدی نبود. آمده بودیم قوی بازی کنیم. زحمت زیادی کشیده بودیم. باوجود اینکه بی دلیل بازی را عقب انداختند، بهانه نیاوردیم. چند بازیکن هم از تیم ما جدا شدند ولی خوب تمرین کرده بودیم.
وی افزود: استقلال یکی از بهترین تیم های ایران است. هر دو تیم دنبال فوتبال بازی کردند بودند. موقعیت های خوبی از سوی تیم ما ایجاد شد. فقط بحث قضاوت این بازی است. معمولا درباره داوری صحبت نمی کنم اما اگر دروازه بان ما بیرون از محوطه تک به تک را با دست می گرفت داور به راحتی از کنارش می گذشت یا اخراجش می کرد؟ اگر بازیکن یک کارته ما دو بار جلوی حمله تیم حریف را می گرفت داور اخراجش نمی کرد؟
سرمربی تیم فوتبال پیکان با انتقاد از عملکرد بیژن حیدری داور این مسابقه تاکید کرد: بازیکن شماره ۹ استقلال که یک کارت زرد داشت، دو بار خطای عمد کرد و جلوی حمله را گرفت اما داور راحت چشمانش را بست. این ما را اذیت کرد. امیدوارم داورانی که ادعایشان می شود داوران قوی هستند کمی جسارت را از علیرضا فغانی یاد بگیرند. اگر فغانی به قله داوری رفت، جسارت داشت و به پیراهن و لوگو تیم ها توجه نمی کند. دروازه بان استقلال باید دقیقه ۵۷ اخراج می شد. به راحتی حق تیم جوانی که با کمترین حاشیه و قرارداد زحمت می کشد را ضایع می کنند.
حسینی در خصوص موقعیت هایی که تیمش در این مسابقه از دست داد، تصریح کرد: کیفیت بازیکنان ما خوب است.۲۰ روز بازی نکرده بودیم. بازیکنان ما موقعیت ها را از دست دادند ولی باید از فرصت ها استفاده کرد. با آنها چه کار کنیم؟
سرمربی پیکان گفت: جام حذفی بوده است. حریف از موقعیتهایش به خوبی استفاده کرد. ضربات بدی از داوری خوردیم.
حسینی در پایان با اشاره به شرایط نقل و انتقالات نیم فصل گفت: تنها تیمی که در ایران این حرکت را کرده است، فولاد است. سوپرمارکت نیست که بازیکن را به راحتی در نیم فصل بگیریم. بعید می دانم بشود در نیم فصل بازیکنی را به این شکل جابجا کرد.