دغدغه بزرگ مجیدی برای مصاف با سپاهان/ جانشین «سیلوا» کیست؟
دغدغه بزرگ مجیدی برای مصاف با سپاهان/ جانشین «سیلوا» کیست؟

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در حالی در هفته بیست و پنجم به مصاف سپاهان می‌رود که یکی از اصلی ترین بازیکنان این تیم به دلیل اخراج در دیدار قبلی، این بازی را از دست می‌دهد تا مجیدی یک غایب بزرگ در تیمش داشته باشد. رافائل سیلوا مدافع برزیلی و میانی آبی پوشان […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در حالی در هفته بیست و پنجم به مصاف سپاهان می‌رود که یکی از اصلی ترین بازیکنان این تیم به دلیل اخراج در دیدار قبلی، این بازی را از دست می‌دهد تا مجیدی یک غایب بزرگ در تیمش داشته باشد.
رافائل سیلوا مدافع برزیلی و میانی آبی پوشان که از بدو ورودش در این تیم عملکرد خوبی داشت و خیلی زود تبدیل به یکی از ارکان دفاعی این تیم شد، در دقیقه ۴۱ دیدار قبلی این تیم مقابل پیکان با کارت قرمز داور جریمه شخصی شد تا نه تنها آبی پوشان بیشتر از یک نیمه مقابل پیکان با یک بازیکن کمتر بازی کنند، بلکه این مدافع باتجربه دیدار مهم مقابل سپاهان در هفته بیست و پنجم را از دست بدهد.
با وجود اینکه مجیدی گزینه‌هایی برای پر کردن جای خالی سیلوا دارد، اما چگونگی انتخاب ترکیب خط دفاعی در این بازی مهم را باید یکی از دغدغه‌های بزرگ سرمربی آبی پوشان دانست.
عارف غلامی و روزبه چشمی را می‌توان مهم‌ترین بازیکنانی دانست که مقابل سپاهان در قلب خط دفاعی استقلال قرار می‌گیرند و البته محمد دانشگر هم مدافع باتجربه ایست که در غیاب سیلوا نزدیک ترین بازیکن به ترکیب اصلی خواهد بود.
دیدار استقلال و سپاهان از هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت به میزبانی سپاهان در اصفهان برگزار می‌شود. آبی پوشان پیش از این بازی با ۵۶ امتیاز در صدر جدول و سپاهان با ۴۵ امتیاز در رده سوم حضور دارد.