دیدار جذاب رئال با لیورپول و تقابل یاران طارمی با اینتر ایتالیا
دیدار جذاب رئال با لیورپول و تقابل یاران طارمی با اینتر ایتالیا

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی به پایان رسید که تیم‌های زیر موفق شدند به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها راه یابند: تیم‌های صدرنشین: ناپولی، بایرن مونیخ، چلسی، منچسترسیتی، پورتو، تاتنهام، رئال مادرید و بنفیکا تیم‌های رده دوم: لیورپول، اینتر، آث میلان، دورتموند، کلاب بروژ، فرانکفورت، لایپزیش، پاری‌سن‌ژرمن مراسم […]

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی به پایان رسید که تیم‌های زیر موفق شدند به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها راه یابند:
تیم‌های صدرنشین:
ناپولی، بایرن مونیخ، چلسی، منچسترسیتی، پورتو، تاتنهام، رئال مادرید و بنفیکا
تیم‌های رده دوم:
لیورپول، اینتر، آث میلان، دورتموند، کلاب بروژ، فرانکفورت، لایپزیش، پاری‌سن‌ژرمن
مراسم قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی از ساعت ۱۴:۳۰ امروز برگزار شد. با توجه به حضور مهدی طارمی در تیم پورتو و نقش مؤثر او در صعود این تیم به مرحله حذفی، این مراسم و مشخص شدن حریف بعدی پورتو برای هواداران فوتبال ایران جذابیت بیشتری داشت.
یوفا در مراسم ابتدایی و معرفی تیم‌های حاضر در این مرحله، هنگام معرفی پورتو تصاویری از مهدی طارمی و گلزنی او را هم نشان داد.
نتیجه قرعه کشی مرحله یک هشتم که در غیاب تیم‌های بزرگی چون یوونتوس، بارسلونا و اتلتیکو مادرید برگزار شد به این ترتیب است:
* لایپزیش – منچسترسیتی* کلاب بروژ – بنفیکا* لیورپول – رئال مادرید* آث میلان – تاتنهام* اینتراخت فرانکفورت – ناپولی* دورتموند – چلسی* اینتر – پورتو* بایرن مونیخ – پاری‌سن‌ژرمن
تقابل رئال مادرید قهرمان فصل گذشته این مسابقات با لیورپول، نایب قهرمان فصل قبل از مسابقات جذاب این مرحله است. دیدار بایرن با پاریس هم اهمیت زیادی دارد و می‌توان آن را همانند دیدار رئال، به نوعی فینال زودرس دانست.
به گزارش خبرنگار مهر، فینال این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به میزبانی استانبول برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید