دیگر دوست ندارم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم
دیگر دوست ندارم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ورزشگاه آزادی هیچ کیفیتی ندارد گفت: دیگر دوست ندارم در ورزشگاه آزادی تیمم بازی کند.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن درباره تساوی یک – یک دو تیم گفت: همه بازی‌هایی که قرار است انجام دهیم احتمال مساوی آن زیاد است. چون شرایط بازی کردن وجود ندارد. نمی‌توان در این زمین بازی کرد. هفته اول خدا پدر نعمتی را بیامرزد که باعث شد یک بر صفر ببریم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه این بازی‌ها از ۱۰ بازی ۸ بازی مساوی و دو بازی، یک گله تمام خواهد شد. این وضعیت چمن، نورافکن، وضعیت سکوهاست. مجبور نیستید که مسابقات را برگزار کنید.
وی گفت: به پیروانی گفتم زحمت بکشید نامه بزنیم بازی‌ها در شهید کاظمی برگزار کنیم. تماشاگر که نمی‌آید، چمن هم افتضاح است حداقل آنجا چمن بهتر است و می‌توان فوتبال بازی کرد.
گل محمدی درباره بازی حریف افزود: ذوب آهن شایسته بود و در نیمه اول بازی خوبی انجام داد ولی کار در این چمن طوری پیش می‌رود که کار برای حریفان ما راحت است.
سرمربی سرخپوشان گلایه‌های خود از وضعیت نامناسب چمن را ادامه داد و تاکید کرد: تیمی هستیم که باید به بازی سرعت بدهیم که اگر نتوانیم یعنی یک تیم معمولی هستیم. نمی‌خواهم نتیجه را توجیه کنم اما امکانات خود باعث یک بازی خوب می‌شود.
گل محمدی تاکید کرد: اگر بتوانیم روی یک چمن خوب و نور خوب بازی کنیم شک نکنید که همه تقصیرها و مسئولیت گردن من است الان هم گردن من است همه چیز را گردن می‌گیرم اما دفعه بعد آقای درویش آقایان هیأت مدیره باشگاه نمی دانم به کی باید بگویم شما دارید برای هر بازی یک میلیارد و خرده‌ای پول می‌دهید حداقل کاری که می‌توانند انجام بدهند چمن را کوتاه کنند. کاری دارد مگر! به ناظر بازی می‌گوئیم چمن را کوتاه کنید، می‌گوید این ته آن است. به مسئول زمین می‌گوئیم، می‌گوید اگر چمن را کوتاه کنیم کچلی های زمین معلومی می‌شود! به من چه که کچلی ها معلوم می‌شود، من باید جورش را بکشم و جواب پس بدهم. با این وضعیت استادیوم و چمن نه تماشاگر داریم نه چمن خوب و نور خوب و سکو داریم، چه کار می‌توانیم بکنیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با عصبانیت صحبت‌هایش را ادامه داد و گفت: در مورد مسائل فنی نمی‌توانم صحبت کنم. تیم‌ها دوست دارند ما کند بازی کنیم این اتفاق در همان بازی اول هم می‌توانست رخ بدهد و هم این بازی که در این بازی رخ داد. بازهم دست بازیکنان درد نکند بازی سختی را مساوی کردیم. موقعیت درست کردن در این شرایط سخت است. نمی دانم در مورد بازی چه باید بگویم. تیم حریف به این وضعیت اعتراض داشت اما بازیکنان ما در زمین گرم کردن با ناراحتی به رختکن آمدند، هر کاری کردیم که در ذهن بازیکنان بیرون بکنیم که بازی خودتان را بکنید نمی‌شود.
گل محمدی درباره تفاوت وضعیت چمن محل تمرین با محل بازی یادآور شد: همانطوری که تمرین می‌کنیم انتظار داریم در زمین مسابقه هم همانطور باشند. ما در تمرین سرعتی بازی می‌کنیم اما در ورزشگاه آزادی حال بچه‌ها بد می‌شود. نمی‌توانیم از بازیکنان ایراد بگیریم. نمی‌توانند توانایی‌های خودشان را در زمین ارائه بدهند این مشکل هفته اول بود و اعتراض کردیم. این هفته هم اتفاق افتاد همین برقی که رفت در هفته اول در همین دکل رخ داد. مشکل است مشکل چی هست؟ یک برقکار اگر نیست خودمان بیاوریم. برق ورزشگاه درست شود.
او درباره جذب مهاجم خارجی مد نظر خودش که باشگاه عنوان کرده هنوز به آن نرسیده است تصریح کرد: انتظاراتی که وجود دارد انتظارات به جایی است، دو سه مساله هست که کار را سخت می‌کند. اول بحث مالی باشگاه است که نمی‌رسد بازیکن خوب جذب کنیم یا بخاطر ساختاری که وجود دارد به ایران نمی‌آیند. مربیان خارجی وقتی به ایران می آیند امکانات را می‌بینند فرار می‌کنند. یکی بحث‌های مالی است و دیگری اینکه با این وضعیت نمی‌آیند. مهاجمی که مد نظر داریم هم گران است هم شرایط جذبش نیست اما بازهم می‌گردیم و تلاش می‌کنیم همانطور که درویش گفته ۴۰-۵۰ مهاجم دیدیم اما مهاجمی که بیاید و کار را برایمان در بیاورد فعلاً نیست. فشار روی ما هست باید به یک مهره خوب برسیم و بعد تصمیم بگیریم.

کد خبر ۵۸۶۹۹۸۰