رئیس جدید فدراسیون خانواده تکواندو را دعوت به همکاری کرد
رئیس جدید فدراسیون خانواده تکواندو را دعوت به همکاری کرد

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات فدراسیون تکواندو روز گذشته در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار و طی آن هادی ساعی با اخذ ۲۹ رأی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. پس از آن وی با انتشار متنی خانواده تکواندو را دعوت به همدلی، همفکری و مشارکت کرد. در این متن آماده است؛ به […]

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات فدراسیون تکواندو روز گذشته در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار و طی آن هادی ساعی با اخذ ۲۹ رأی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. پس از آن وی با انتشار متنی خانواده تکواندو را دعوت به همدلی، همفکری و مشارکت کرد.
در این متن آماده است؛
به نام خداوند بخشنده مهربان
عرض سلام و ادب خدمت بزرگان تکواندو
ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری دخت نبی اکرم، خانم فاطمه زهرا (ع) و دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها؛ بدینوسیله از تک تک اعضای مجمع تکواندو که به اینجانب اعتماد کرده و سکان هدایت رشته این رشته المپیکی و پرافتخار را به بنده سپردند تقدیر و تشکر می‌نمایم.همچنین از همه پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان، داوران، اهالی تکواندو و اصحاب رسانه که در این مدت کنار بنده بودند صمیمانه تشکر می‌کنم.پر واضح است که موسم انتخابات تمام شده و فصل همدلی و وفاق برای ساختن آینده‌ای روشن و بازگشت به روزهای اوج در فضای دوستانه و به دور از هر گونه بی اخلاقی فرا رسیده است.
رجا واثق داریم راه سختی پیش رو بدون مشارکت کارشناسان، بزرگان و قهرمانان تکواندو نتیجه بخش نخواهد بود. از همین رو از همه عزیزان دعوت می‌کنم برای رسیدن به این اهداف و موفقیت‌های بزرگ به خانه خود، فدراسیون تکواندو آمده و یاری رسان اینجانب باشند.
فرزند کوچک تکواندوهادی ساعی