زمان دیدار افتتاحیه جام‌جهانی تغییر کرد/بازی ایران طبق برنامه قبل
زمان دیدار افتتاحیه جام‌جهانی تغییر کرد/بازی ایران طبق برنامه قبل

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق تصمیم شورای فیفا و مطابق سنوات گذشته جام جهانی که کشور میزبان یا مدافع عنوان قهرمانی دیدار نخست و افتتاحیه مسابقات را برگزار می‌کرد، برنامه دیدار قطر – اکوادور تغییر کرد تا این سنت حفظ شود. به این ترتیب جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به صورت رسمی از ساعت ۱۹ روز […]

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق تصمیم شورای فیفا و مطابق سنوات گذشته جام جهانی که کشور میزبان یا مدافع عنوان قهرمانی دیدار نخست و افتتاحیه مسابقات را برگزار می‌کرد، برنامه دیدار قطر – اکوادور تغییر کرد تا این سنت حفظ شود.
به این ترتیب جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به صورت رسمی از ساعت ۱۹ روز یکشنبه، ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) در استادیوم البیت آغاز خواهد شد و عنابی پوشان به مصاف اکوادور می‌روند.
همچنین دیدار هلند – سنگال که طبق برنامه اولیه قرار بود ساعت ۱۳ روز دوشنبه، ۲۱ نوامبر آغاز شود، به ساعت ۱۹ همان روز منتقل شد که پس از دیدار انگلستان – ایران در ساعت ۱۶ خواهد بود.
بر اساس این برنامه، تقابل انگلستان و ایران، نخستین دیدار روز دوشنبه، ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) خواهد بود.
با این حال تغییری در پایان مسابقات باشگاهی صورت نمی‌گیرد و لیگ‌های باشگاهی تا ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) ادامه دارند و بازیکنان روز دوشنبه ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) به تیم‌های ملی خود ملحق خواهند شد. تغییرات ایجاد شده در بلیت تماشاگران اعمال خواهد شد.