زیرساخت‌های گردشگری دریایی در استان بوشهر تقویت شود
زیرساخت‌های گردشگری دریایی در استان بوشهر تقویت شود

بوشهر- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: باید با تعریف و اجرای طرح‌های متنوع زیرساخت‌های گردشگری دریایی در استان بوشهر تقویت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید اوحدی بعد از ظهر یکشنبه در مراسم معارفه مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد که باید به خوبی استفاده شود.
وی یکی از مهمترین ظرفیت‌های استان بوشهر را گردشگری دریایی عنوان کرد و ادامه داد: باید زیرساخت‌های مناسب در حوزه گردشگری دریایی فراهم شود و در کنار این موضوع فرهنگ و آئین غنی بوشهر یکی دیگر از این ظرفیت‌ها است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دست با اعلام آمادگی برای تقویت زیرساخت‌ها در بوشهر تصریح کرد: محدودیتی در این زمینه نخواهیم داشت و حمایت کافی انجام می‌شود.
اوحدی با تقدیر از تلاش سه ساله محمد حسین ارسطوزاده، اسماعیل سجادی‌منش را به‌عنوان مدیرکل جدید میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر معرفی شد.
مدیرکل سابق میراث فرهنگی استان بوشهر نیز در این مراسم اظهار داشت: طی سه سال فعالیت در استان بوشهر کارهای خوبی در حوزه‌های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی انجام شد و ۱۵۶ پروژه به بهره‌برداری رسید.
محمدحسین ارسطوزاده با اشاره به ساخت اولین هتل پنج ستاره استان بوشهر در کنگان افزود: افتتاح موزه منطقه‌ای خلیج‌فارس به عنوان بزرگترین موزه جنوب کشور یکی دیگر از خدمات در این حوزه بود.
اسماعیل سجادی‌منش مدیرکل جدید میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر نیز با اشاره به استفاده از نظرات و دیدگاه‌های اندیشمندان و فعالان حوزه گردشگری، هنرمندان صنایع‌دستی و نخبگان میراث‌فرهنگی اظهار داشت: امیدواریم شاهد نتایج خوبی در این عرصه باشیم.
با حکم سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اسماعیل سجادی‌منش به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر منصوب شد.