ساختمان ها در گناوه برای معلولان مناسب سازی شود
ساختمان ها در گناوه برای معلولان مناسب سازی شود

گناوه- فرماندار گناوه گفت: در صدور مجوز ساخت و سازهای ساختمانی و بخش‌های اداری و تجاری گناوه، فراهم شدن بستر لازم برای دسترسی آسان معلولان در محیط شهری مدنظر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی صفری عصر جمعه در آئین افتتاح پارک «پارالمپیک» گناوه به مناسبت روز جهانی معلولان اظهار داشت: نقش معلولان در جامعه نقش بی بدیل و ارزشمند است و علیرغم مشکلاتی جسمانی دارای اراده قوی برای غلبه بر مشکلات و انجام کارها هستند.
فرماندار گناوه افزود: معلولان با اراده قوی که خداوند به آنها عطا کرده است اگر چه در ظاهر دارای نقصی در اعضا هستند با تلاش و نیروی اراده قوی موفقیت‌های زیادی کسب کرده‌اند و بسیاری از کارهای غیرممکن را ممکن می‌کنند که الگوهای رفتاری و اخلاقی و بهره گیری از توانمندی برای همه ما هستند.

فرماندار گناوه گفت: شهرداری به تمام ساخت و سازها نظارت کامل داشته باشد و در ارائه مجوز ساخت و سازهای ساختمانی و پاساژها و بخش‌های اداری و تجاری فراهم شدن بستر لازم برای دسترسی آسان معلولان در محیط شهری را در این مکان‌ها مدنظر قرار دهد تا بتوانند به راحتی از این مکان‌ها همانند دیگر شهروندان استفاده ببرند.
وی بیان کرد: همه باید دست در دست هم در خدمت رسانی به مردم که صاحب اصلی انقلاب هستند با توکل بر خدا و توان و خرد جمعی و استفاده از توان جوانان و نخبگان شهری تلاش کنیم.
وی گفت: رسانه‌ها نیز نسبت به انعکاس اخبار این توانایی‌ها و ظرفیت‌های شهرستان را برجسته و بیان کنند و به همه معرفی کنند.