سرمایه‌گذاران را به فعالیت در استان بوشهر دعوت می کنیم
سرمایه‌گذاران را به فعالیت در استان بوشهر دعوت می کنیم

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: از همه سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در سطح استان دعوت می‌کنیم تا سرمایه خود در استان به کار گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده عصر جمعه در جمع خبرنگاران در حاشیه افتتاح و اجرای سه طرح در بندر ریگ شهرستان گناوه با تبریک نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام عصر (عج) اظهار داشت: امروز با حضور در بندر ریگ شهرستان گناوه سه طرح شامل پایگاه خیر ساز اورژانس جاده‌ای ۱۱۵، مجتمع تجاری خرید کالا با سرمایه بخش خصوصی افتتاح و فاز دوم توسعه کارخانه جوجه کشی همتی نژاد کلنگ زنی شد.
استاندار بوشهر افزود: مشکلات سرمایه گذاری بخش خصوصی در سطح استان را یکی پس از دیگری حل می‌کنیم و روند سرمایه گذاری در این استان سرعت خوبی گرفته است.
استاندار بوشهر با تقدیر از عملکرد سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان افزود: از همه سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در سطح استان دعوت می‌کنیم تا سرمایه خود در استان به کار گیرند.
وی گفت: در حال حاضر در زمینه اجرای و عملیات اجرایی و ساختمانی، واگذاری زمین و نحوه صدور موافقت‌های اصولی، پروانه تأسیس، کارهای خوبی صورت گرفته و در حال سرعت گرفتن است.
استاندار بوشهر با تبریک پیشاپیش سال جدید و آرزوی موفقیت برای همه بیان کرد: امید است شاهد راه اندازی پروژه‌های بیشتری در سطح استان در سال آینده باشیم.
در سفر استاندار بوشهر به شهرستان گناوه سه طرح در بندر ریگ شامل پایگاه خیر ساز اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای زنده یاد ولی حجی و مرکز خرید پاسارگاد با سرمایه گذاری بخش خصوص افتتاح و طرح توسعه کارخانه جوجه یک روزه همتی نژاد کلنگ زنی شد.