شکایت باشگاه استقلال از ذوب آهن/ ظرفیت و تحمل‌تان را بالا ببرید!
شکایت باشگاه استقلال از ذوب آهن/ ظرفیت و تحمل‌تان را بالا ببرید!

به گزارش خبرگزاری مهر، در پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه ذوب آهن آمده است: «قبل از هر چیز، لطفاً کمی ظرفیت و تحمل خودتان را بالا ببرید. توهین‌هایی که در اطلاعیه باشگاه ذوب‌آهن به کار برده شده، همگی قابل پیگرد قانونی است و باشگاه استقلال حتماً شکایت لازم را در این مورد انجام خواهد داد. […]

به گزارش خبرگزاری مهر، در پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه ذوب آهن آمده است:

«قبل از هر چیز، لطفاً کمی ظرفیت و تحمل خودتان را بالا ببرید. توهین‌هایی که در اطلاعیه باشگاه ذوب‌آهن به کار برده شده، همگی قابل پیگرد قانونی است و باشگاه استقلال حتماً شکایت لازم را در این مورد انجام خواهد داد.

فرهاد مجیدی در پاسخ به سرمربی حریف که گفته بود؛ نود دقیقه صاحب توپ بودند، چنین پاسخی را عنوان کرد که در هیچ محکمه و دادگاهی توهین یا بی‌احترامی محسوب نمی‌شود. به گواه سایت‌های آمار، مالکیت توپ دو تیم برابر بوده و مشخص نیست سرمربی حریف از کدام برتری آماری می‌گوید؟

واقعاً خنده‌دار است که خواسته‌اند سرمربی محترم استقلال از مردم اصفهان عذرخواهی کند. آنها با این جوسازی‌ها نمی‌توانند رابطه خوب باشگاه استقلال و سرمربی این تیم با مردم عزیز اصفهان را تحت تأثیر قرار بدهند و بهتر است به جای این حرف‌ها پاسخگوی نتایج‌شان باشند.

تمام تمرکز فرهاد مجیدی روی موفقیت استقلال است. ایشان در این فصل و به جز در نشست‌های خبری، با هیچ کدام از رسانه‌ها گفتگو نداشته‌اند و دوستان نیز با این جوسازی‌ها، قادر نخواهند بود که تمرکز کادرفنی را برای رسیدن به اهدافش برهم بزنند.»