شکست بدموقع فجر و سقوط به دسته اول/ نفت مسجد سلیمان فعلا گریخت!
شکست بدموقع فجر و سقوط به دسته اول/ نفت مسجد سلیمان فعلا گریخت!

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال امروز چهارشنبه سه دیدار به صورت همزمان از ساعت ۲۰ برگزار شد. در یکی از این دیدارها، نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ به ٢ مساوی به پایان رسید. مسجدسلیمانی […]

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال امروز چهارشنبه سه دیدار به صورت همزمان از ساعت ۲۰ برگزار شد.

در یکی از این دیدارها، نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ به ٢ مساوی به پایان رسید. مسجدسلیمانی ها در ثانیه های پایانی گل تساوی را دریافت کردند.

دیدار تیم های تراکتور و فجر سپاسی هم که به میزبانی تبریز برگزار شد، در نهایت با نتیجه ٢ بر یک به سود سرخپوشان تمام شد. فجرسپاسی با این شکست ١٧ امتیازی باقی ماند و با توجه به تساوی نفت مسجدسلیمان و ٢١ امتیازی شدن این تیم، سقوط فجر به دسته اول قطعی شد.

در دیگر مسابقه امروز، آلومینیوم اراک در خانه خود به مصاف پیکان تهران رفت. جدال این دو تیم هم با تساوی یک به یک خاتمه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، به دلیل شرایط بد آب و هوایی سه دیدار از هفته بیست و نهم لیگ برتر برگزار نشد و برای دومین روز به تعویق افتاد.

سازمان لیگ اعلام کرده است که به زودی زمان بازی های پرسپولیس- شهر خودرو، هوادار تهران – گل گهرسیرجان و فولاد خوزستان – سپاهان اصفهان را برنامه ریزی می کند.