شکست سپاهان مقابل الدحیل/ فولاد قدر گل به خودی نورالهی را ندانست
شکست سپاهان مقابل الدحیل/ فولاد قدر گل به خودی نورالهی را ندانست

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا که به میزبانی کشور عربستان برگزار می‌شود، امروز یکشنبه سپاهان و فولاد دو نماینده ایران به مصاف حریفان خود رفتند. در یکی از این بازی‌ها و از گروه D، سپاهان اصفهان با الدحیل قطر روبرو شد که جدال دو تیم با برتری […]

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا که به میزبانی کشور عربستان برگزار می‌شود، امروز یکشنبه سپاهان و فولاد دو نماینده ایران به مصاف حریفان خود رفتند.
در یکی از این بازی‌ها و از گروه D، سپاهان اصفهان با الدحیل قطر روبرو شد که جدال دو تیم با برتری یک بر صفر الدحیل به پایان رسید.

«اولونگا» در دقیقه ۸۴ برای الدحیل گلزنی کرد تا نماینده ایران بر خلاف بازی رفت که پیروز شده بود، طعم شکست را در دومین گام بچشد. به این ترتیب شاگردان محرم نویدکیا در این گروه ۳ امتیازی باقی ماندند.
در گروه C این رقابت‌ها هم فولاد خوزستان به مصاف شباب الاهلی امارات رفت که این مسابقه در نهایت با تساوی ۱ – ۱ تمام شد.
فولاد در دقیقه ۸۳ روی گل به خودی احمد نورالهی هافبک ایرانی شباب الاهلی به گل برتری رسید اما این گل در دقیقه ۹۱ توسط «فدریکو کارتابیا» پاسخ داده شده تا تیم جواد نکونام از کسب نخستین برد در لیگ قهرمانان آسیا باز بماند.
فولاد در نخستین بازی خود برابر الغرافه قطر هم به نتیجه تساوی دست یافته بود و با نتیجه امروز، ۲ امتیازی شد.